10.000 mAh Bataryalı Akıllı Telefon Satışa Çıkıyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonlar yıllar geçtikçe kendisini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda çıkan modeller fotoğraf kalitesi üzerine iyi işler yapacak gibi duruyor. Diğer yandan akıllı cihazlar ile beraber bazı sağlık uygulamalarıda oldukça faydalı oldu diyebiliriz. Bu noktada bu sürekliliği sağlayan bataryalar çok önemli bir rol oynuyor. Fakat bataryaların 2500-3000 mAh civarlarında olması bazı kullanıcılar için hiç yeterli olmasada bazı kitleler içinde oldukça yeterli gözükebiliyor. Son zamanlarda batarya konusunda 6000 mAh gibi rakamları gördük fakat şimdiki haberimizde Çinli bir üretici firma Oukitel yeni bir akıllı telefon hazırlığında. Bu cihazda tam 10.000 mAh bir batarya olacak evet yanlış duymadınız.

facebook müşteri hizmetleri

Çinli akıllı telefon üreticileri daha çok üst seviye akıllı telefonlarını uygun fiyat ile piyasaya sürmesiyle tanınıyor. Fakat son zamanlarda çıkattıkları akıllı telefon modelleri gerçekten üst seviye ve kullanılabilir düzeyde cihazlar. Onlardan biri olan çinli üretici Oukitel batarya gücünde kendilerini öne çıkartmak için yeni cihazına tam 10.000 mAh değerinde bir batarya kullanacak. Cihaz adı Oukitel U9 olacak bu model dev bir batarya kullanmasına rağmen fazla kalın olmayan tasarımı ile oldukça başarı toplamış durumda.

Önümüzdeki aylarda çıkışı gerçekleşecek bu akıllı telefon’da 3 GB RAM ve 1080 p bir ekran olması bekleniyor. Ayrıca sekiz çekirdekli bir işlemci çipseti kullanılan Oukitel U9 modelinde çıkış fiyatı olarak 200 dolar olması bekleniyor. Bakalım cihaz diğer ülkelerde satışa çıkacak ve tutacakmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir