10 Dolara LG Lucky LG16 Satışta

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon üreticileri genel olarak üst seviye cihazlar çıkartıyor. Pazarda amiral gemisi yarışları devam etsede üreticiler bütçe ve cep dostu giriş seviyesi modeller çıkartmaya devam ediyor. Bu noktada LG firması biraz daha abartarak giriş seviyesi Lucky LG16 modelini 10 dolardan satışa çıkartarak oldukça dikkat çekti.

facebook müşteri hizmetleri

Genel anlamda üst seviye cihaz isteyenler en azından 1000 dolar gibi bir fiyatı ceplerinden çıkartmaları gerekiyor. Üst seviye miktarlar vermek istemeyenler veya oldun yaşı geçkin kişiler sadece arama işlemlerini gerçekleştirmek için giriş seviyesi bir akıllı telefonu tercih edebilirler. Android işletim sistemine sahip 10 dolar gibi bir rakam olan Lucky LG16 modeli Walmart adlı e ticaret sitesi üzerinden satışa sunulmuş durumda. 10 dolar altındaki bu cihazın teknik özellikleri giriş seviyesi bir cihaz için oldukça iyi gözüküyor.

Gelelim Lucky LG16 modelinin teknik özelliklerine modelde, 1.2 GHz hızda çalışan çift çekirdeğe sahip bir işlemci bulunuyor ve 4GB dahili depolamaya sahip bu model microSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilir durumda. 3 megapiksel ana kamerası bulunan cihazın 3G ve Bluetooth gibi bağlantı özellikleri bulunuyor. Lucky LG16 Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile geliyor ve 3.8 inç büyüklüğünde bir ekranan sahip. Son olarak cihazın 9.9 saat bekleme saati olduğunu belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir