100 Euro’luk Sahte Galaxy S6 Ortaya Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Para kokusu alan Çinlilerde bugün… Artık her şeyin çakmasına alışığız, zaten koca bir nesil olarak çakma NES‘lerle büyümüş insanlarız. Ama bu kez orijinalinden fersah fersah geride bir sahte ürünle karşı karşıyayız. Çinli firma Landvo‘nun sahte Galaxy S6 modeli Landvo S6 (yaratıcılığa ayrı bir şapka çıkartmak istiyorum) eBay üzerinden 126$ fiyatıyla satışa sunulmuş durumda.

facebook müşteri hizmetleri

Gizmo China‘ya göre 5 inç’lik 1.280×720 çözünürlüklü bir ekrana sahip olan cihaz dediğimiz gibi örnek aldığı telefonun çok gerisinde. Ancak bu fiyatına rağmen cihazın çerçevesinin metal olduğu söyleniyor. İşlemci olarak Samsung Exynos yerine MediaTek‘in LTE desteği sunmayan bir 32-bit işlemcisini kullanan Landvo S6, yalnızca 1GB RAM‘e sahip. microSD slotunun olup olmadığı bilinmeyen telefonda 16GB‘lık depolama alanı var. Bunlara karşın cihazda çift SIM kart desteği bulunuyor.

Landvo S6 16MP kamerası olduğunu iddia etse de Gizmo China telefonun kamerasının 8MP olmasından ve çekilen fotoğrafı 16MP‘e büyütülmesinden şüpheleniyor. Ön kamerası ise 5MP çözünürlüğünde. 2.550mAh pil kapasitesi, Galaxy S6’nın pil kapasitesini andırıyor.

Telefonun cidden meraklısı var mıdır bilemeyiz ancak fotoğraflara bakarsak telefon neredeyse Galaxy S6’nı birebir aynısı olarak gözüküyor. Landvo S6’nın yakın zamanda ülkemize girip saçma sapan pazarlama kanallarında kendine yer bulması bekleniyor. Bu telefonu alan arkadaşlara da Allah akıl fikir versin, ne diyelim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir