128 GB Depolamalı Surface Pro 3 Tablet

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft’un Surface Pro 3 tablet serisinin yeni üyesi olmaya hazırlanan 6. modeli diğer üyeler gibi güçlü özellikler ile geliyor. Surface Pro 3 cihazı tıpkı diğer tablet üyeleri gibi 1.7 GHz hızında çalışan Core i7 işlemci ve 8 GB RAM ile geliyor. Fakat depolama alanı konusunda diğer üyelere göre biraz aşağıda kalmış gibi duruyor. Önceki modellerinde Core i7 işlemcili olanları 256 GB ve 512 GB olan depolama alanları vardı. Fakat serinin 6. üyesi olan Surface Pro 3 modelinde 128 GB depolama alanı olacak.

facebook müşteri hizmetleri

Surface Pro 3 modelinde depolama alanı düşdüğü için doğal olarak fiyatıda düşüyor. i7 işlemci ve 128 GB depolamaya sahip bu cihaz 1300 dolar olarak belirlenmiş durumda. İşlemci bakımından bir kademe düşük olan Core i5 işlemcili ve 256 GB depolamalı Surface Pro 3 modeli ise yine aynı fiyattan satılıyor.

Surface Pro 3 modelinin son üyesi daha çok Surface 4 modelini bekleyenler için uygun fiyatlı bir tablet modeli olarak görülüyor. Eylül ayının öncesinde sunulan bu model ile ögrencilerinde işleri görülmüş oluyor. Microsoft İngiltere ve Almanya’da LTE destekli yeni versiyon Surface Pro 3 modellerini tanıttı. İlk Japonyada ve iki hafta önce satışa sürülen bu cihazlar önümüzdeki günlerde ABD’de pazarında bulunabilecek. Cihazın özelliklerini hatırlarsak, 4 GB RAM ve Full HD 2160×1440 çözünürlüklü 12 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Ayrıca 4. nesil intel seri işlemci ve USB 3.0 girişini bulunduruyor. Cihazın 64 ve 128 GB olan kapasiteli versiyonlarında 4 GB RAM fakat 256 ve 512 GB depolamalı cihazlarında ise 8 GB RAM bulunuyor. 9 saat kesintisiz kullanım imkanı sunan bu cihaz gerçekten yüksek seviye özelliklere sahip diyebiliriz. Ayrıca Photoshop deneyimi ve yeni geliştirdiği kalem sayesinde üst düzey bir ofis kullanımı sunmayı hedefliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir