16 Yıl Sonra Shadow Warrior 2 Oyunu Geliyor

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Oyun dünyasında firmalar E3 2015 etkinliği için yeni oyunlarını tanıtım için hazırlıyorlar. Bu fuarda onlarca firma ve bir o kadar oyun tanıtımı yapılacak. Teknolojinin ilerlemesi ile oyunlardaki gerçekçilik ve grafiksel açıdan yükseliş devam ediyor. E3 2015 kapsamında tanıtılacak bir diğer oyun ise aksiyon üzerine geliştirilmiş olan Shadow Warrior serisinin devamı olacak Shadow Warrior 2 oyunu tanıtılacak. Oyuna ait bazı detaylar ve fragman yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Serinin ikinci oyunu olmaya hazırlanan bu oyun ilk olarak 1997 yılında oyun piyasasına giriş yapmış ve aksiyon oyunları arasında oldukça beğenilen bir oyun olmuştu. Şimdi ise yeni nesil oyuncular için ikinci serisi geliştirildi ve 2015 oyun fuarında tanıtılacak. Aradan 16 yıl geçmesinin ardından oyunda yeni senaryolar yeni hikayeler ve yeni oyun yapısı bekleniyor. Diğer yandan Shadow Warrior 2 oyununda FPS modunda da oynanabilme imkanı olacak.

Oyunda FPS modunda kılıç kullanılabilecek. Ayrıca Shadow Warrior 2 oyunu PC, PS4 ve Xbox One konsolları için geliştiriliyor. Oyunda 2 senaryo modu aktif ve 4 kişilik co-op moduda bulunuyor. Oyunda 16 yıllık bir aradan sonra ne gibi değişiklikler olacak merak konusu. Ayrıca grafik açısından da ilk oyuna göre dağlar kadar fark var diyebiliriz. İlk oyunun sistem gereksinimlerinide hatırlarsak,

  • OS: Windows 7 SP1 64-bits
  • Processor: Intel Core 2 Quad 8200 / AMD Phenom X4 9950
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: ATI Radeon HD 4890 / NVIDIA GeForce GTX 460 or better
  • DirectX: Version 9.0c
  • Hard Drive: 8 GB available space

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir