2014’ün En İyi 5 Elektronik Aksesuarı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı saatler, internete bağlanabilen gözlükler derken elektronik cihazlar artık bir aletten çok aksesuara dönüştü. Bu listemizde ise size 2014‘ün en iyi 5 elektronik aksesuarını sunacağız.

1) Pebble Steel

MTIyMzAwNzM0MzA0NzE1MzY2

 

Pebble Steel, yalnızca 200 dolara satın alabileceğiniz en iyi akıllı saatlerden biri. Hem iPhone’larla hem de Android cihazlarla birlikte çalışabilen Pebble Steel, farklı arayüzleri, büyük uygulama yelpazesi ve şık tasarımıyla gerçekten hem cihaz, hem aksesuar olarak çok başarılı.

2) LG G Watch R

MTI1ODkzNDg0NjQ4MzQ0MTk1

Yine bir akıllı saat, fakat G Watch R, bir cihazdan çok sıradan bir saate benziyor. Görüntünün sizi kandırmasına izin vermeyin, bu saati kullanarak Google’da sesli arama bile yapabilirsiniz. Daha nice uygulamalar ve özellikler sunan LG G Watch R‘ın fiyatı ise 300 dolar, fakar şu an piyasadaki en şık ve en kullanışlı  akıllı saat için çok da fazla olmasa gerek.

::Microsoft Band Stok Sorunu Yaşıyor

3) Ringly

MTIyNzYyODYwMTY5Njg2Mjk3

facebook müşteri hizmetleri

Takar takmaz Barış Manço gibi hissedeceğiniz bu yüzüğün özelliği, telefonunuza gelen bildirimleri farklı titreşim ve ışık sinyalleri göndererek size bildirmek. Dahası, eğer ayarlarsanız sizi arayan farklı kişiler için farklı titreşim ve ışık bile ayarlayabilirsiniz. Aksesuar olarak da “ben teknoloji bağımlısıyım arkadaş” diye bağırmayan bir tasarıma sahip Ringly.

4) Jawbone UP24

MTI0OTE5MDA4NjQ1MzkwNDA4

Eğer yürüdüğünüz mesafeyi, nabzınızı, yaktığınız kaloriyi ve daha bir sürü şeyi takip etmeyi önemseyen bir sporcuysanız, (ya da en azından bunlara dikkat etmek hoşunuza gidiyorsa) Jawbone UP24 tam size göre. Telefonunuzla koordineli çalışan bu cihaz kolunuzdaki damarların atışından tutun en ufak harekete kadar algılayabiliyor. Kısacası eğer sporu seviyorsanız Jawbone UP24 sizin için vazgeçilmez bir aksesuar olmaya aday.

::Sporcuların Hayali Sony SmartWatch 3

5) Intel Mica

MTI2MDcxODA1MjQ4MDczNjk4

Ringly gibi Intel Mica da gelen bildirimleri ve aramaları size bildiriyor, fakat Ringly‘den farkı telefona ihtiyaç duymadan çalışabilmesi. Uydu servisi ile Email’den tutun Facebook bildirimlerine kadar her şeye erişebilmenizi sağlıyor. Ekranı sayesinde Intel Mica‘nın sizi neden uyardığını öğrenmek çok kolaylaşıyor. Tasarım olarak da şık bir bileklik olan Intel Mica‘nın şu anki fiyatı 495 dolar.

2014‘te böyle ürünler görünce, 2015 için heyecanlanmamak epey zorlaşıyor. Bakalım önümüzdeki sene teknoloji bize neler sunacak?

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir