2015’in En İyi Filmleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bu yıl çıkmış veya çıkacak olan filmlerin içinde bulunduğu, en iyi sahnelere yer verilmiş karışık fragman fazlasıyla heyecan verici duruyor. 2015 yılı bütün filmleri veya fragmanlarını görmemiş olabilirsiniz. Ya da bazı fimlerden sadece 5 saniyelik bir sahne izlersiniz ve o sizin çok hoşunuza gider, o filmi izleme kararı alabilirsiniz.

YouTube üyesi Sleepy Skunk, geçen sene de yaptığı videonun şimdi 2015 sürümünü takipçilerine sundu. Video için Sleepy Skunk yine fazlasıyla uğraşmış. Bağımsız, aksiyon, korku, bilim kurgu, fantastik, drama, komedi ve romantik dallardaki 100 adet filmi temsil edecek, filmlerin en iyi ve nefes kesici sahnelerini tek videoda düzenleyip sunmayı başarmış.

facebook müşteri hizmetleri

6 dakika 38 saniye olan bu videoda patlamalar, heyecanlı araba takip sahneleri, korkunç yaratıklar, sinirli süper kahramanlar, motive edici konuşmalar ve aklınıza gelebilecek birçok şey bulunuyor. Kısacası birkaç sahne görüp, ben bu filmi nasıl kaçırmışım ya da bunu izlemeliyim dedirtecek bir yapım sizleri bekliyor. Ayrıca Sleepy Skunk, sırf bu sebeple kendi Tumblr sayfasında geçen sene olduğu gibi fragmandaki bütün filmlerin listesini saniyesine karşılık gelecek şekilde detaylı olarak paylaşmış. O listeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca video Borderlands 2 açılış şarkısı olan The Heavy grubunun Short Change Hero parçasıyla başlıyor. Sonra Kalm Kaoz’un White Rabbit şarkısı ve Paul Dinletir ve Kevin Rix’in Reaching adlı parçalarıyla devam ediyor.

İşte o Video..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir