Counter Strike Android İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bilgisayar oyunlarınun kuşkusuz efsaneleri sırasına giren Counter Strike oyunu mobil cihazlara gelmeye hazırlanıyor. Sdlash3d ve Valve ortaklığı ile Android için geliştirilen oyun gayri resmi olarak yapıldığı için henüz Google Play Store’a eklenmedi. APK dosyası olarak yayınlanan oyunun APK sürümünü indirerek Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 90’lı yılların efsane oyunu, büyük küçük herkesin severek oynadığı, “Counter kapışmak” deyimini ağızlarımıza yerleştiren oyun Counter Strike, bugün Android için yayınlandı.

facebook müşteri hizmetleri

Fakat Counter Strike Anroid oyunu Valve tarafından değil, Sdlash3d ekibi tarafından gayri resmi olarak geliştirildi.Counter Strike 1.6 bilgisayar sürümünün sürümünün mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu olan oyun henüz Google Play Market’te yayınlanmadı.O yüzden Counter Strike Android APK dosyasını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek kurmanız gerekmektedir. Counter Strike Mobil oyununu indirmek ve oynamak ücretsiz.

Mobil oyunda da amaç bilgisayar oyunu ile aynı. Counter Strike Android sürümünde yine terörist ve anti-terör takımları bulunuyor. Temelde ki gibi bomba kurmak/imha etmek, rehine güvenliğini sağlamak/kurtarmak veya rakip takım oyuncularını haritadan süpürmek için çarpışabiliyorlar.

Counter Strike Android Cihaza Kurma İşlemleri

  • Counter Strike APK dosyasını ve data dosyalarını bilgisayarınıza veya telefonunuza indiriyorsunuz
  • RAR içinden tüm dosyaları boş bir klasöre çıkartın
  • APK dosyaları açılarak kurulum yapılıyor
  • Oyun Half Life’ın Android sürümününü de gerektirdiği için iki ayrı APK’yı da yüklemlisiniz.

Bakalım oyun Android market için önümüzdeki günlerde resmi olarak çıkışını gerçekleştirecekmi göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir