Assassin’s Creed: Syndicate Türkçe Dublaj

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft’un geçtiğimiz saatlerde PC sürümünü piyasaya sunduğu Assassin’s Creed: Syndicate Türkçe yama çalışması ilk günden başladı. Geçtiğimiz dönem Assassin’s Creed: Unity gibi bir oyunun Türkçe yamasını 10 kişilik ekip ile 200.000 kelimelik cümleyi 75 günde Türkçe’ye çeviren Animus Projesi ekibi, yine yakın bir kısa süre zarfında Assassin’s Creed: Unity’nin DLC paketi olan Dead Kings’i de kısa sürede Türkçe’ye tamamlamıştı.

facebook müşteri hizmetleri

Yine aynı dönem piyasadaki yerini alan Assassin’s Creed: Chronicles China ve Assassin’s Creed: Rogue gibi iki ayrı Assassin’s Creed oyununu Türkçe’ye çeviren ekip, ayrıca mobil sürümlere özel olan Assassin’s Creed: Pirates’i de 23 Studios altında resmi olarak Türkçe’ye çevirmişti.Animus Projesi ekibi, şu andan itibaren Assassin’s Creed: Syndicate’in Türkçe yama çalışmasına başlamış durumda. Assassin’s Creed: Unity’e kıyasla daha fazla diyalog içeren oyunu birkaç aylık sürede Türkçe olarak tamamlamayı planlıyorlar.

acc

Assassin’s Creed: Syndicate Türkçe yama ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilir, şimdiye kadar Türkçe yaması yapılan tüm Assassin’s Creed oyunlarının Türkçe yamalarını ise siteden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.Aynı ekip, daha önce Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood, Assassin’s Creed: Revelations, Assassin’s Creed III, Assassin’s Creed IV Black Flag gibi oyunları da Türkçe’ye çevirmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir