LG Ray Tanıtıldı İşte Tüm Detaylar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Güney Koreli teknoloji devi LG’nin yeni orta segment akıllı telefon modeli LG Ray duyuruldu. İşte LG’nin yeni orta segmentteki iddialı modeli LG Ray hakkında her şey. Güney Koreli üretici LG, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemi modeli LG V10’u ülkemiz için tanıtmıştı. Şimdi ise LG yeni orta segment akıllı telefonu LG Ray modeline resmiyet kazandırdı. LG Ray, büyük ekranı ve orta segment özellikleriyle dikkat çekiyor.

facebook müşteri hizmetleri

Cihaz Hakkında Her Şey

5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan LG Ray, bu ekranda 720p çözünürlük sunuyor. MediaTek üretimi sekiz çekirdekli 1.4 GHz saat hızında çalışan MT6592M işlemcisini kullanan cihaz, 1 GB RAM ve arttırılabilir 16 GB dahili depolama alanına sahip. Kamera tarafında tek LED flaş ile desteklenmiş 13 Megapiksellik ana kamera ve 8 Megapiksellik ön kameraya sahip olan model, gücünü ise 3000 mAh büyüklüğündeki bataryadan alıyor. Görünüşü itibariyle LG G3 modelini akıllara getiren LG Ray için kendi adıma oldukça şık göründüğünü söyleyebilirim.

İlk olarak Rusya pazarı için tanıtılan LG Ray, 232 dolar fiyat etiketine sahip. Global pazarda satışa sunulup sunulmayacağına dair bir açıklamaya yer verilmezken, ülkemizdeki büyük ekranlı modellere olan talebin çokluğu göz önünde bulundurulursa LG Ray modelinin Türkiye pazarına girmesi olası gözüküyor. Gelişmeleri yazımızı güncelleyerek aktarmaya devam edeceğiz. Bakalım cihazülkemize giriş yaparsa satış fiyatı ve satış rakamları ne durumda olacak göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir