Her Kulağa Uygun Phazon Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kulaklığın yapımcıları özellikle piyasadaki diğer kulak içi kulaklıkların birçok aktivite sırasında kulaktan düşmesine değiniyor. Phazon ile dünyanın ilk her kulağa uyabilen kulaklığı yapılmış ve firma resmi olarak kulaktan düşmeme garantisini veriyor. 500 kişi üzerinde denenip sonuçlarına göre özel üretilen, patenti kendilerine ait olan bir teknoloji ile, kulaklık tek bir çevirme hareketiyle kulağa oturtulabilir yapıya getirilmiş.Daha önceleri Kickstarter üzerinde başlatılan, kulağın yapısına göre şekil alan, silikon başlıklı kulaklık Revols’u andıran bu ürün, rakibine göre biraz daha farklı. Diğer üründe kulaklıkları birbirine bağlayan kablolar bulunurken Phazon hiçbir kabloya sahip değil.

Phazon kulaklıklar neler yapabiliyor ?

Hemen hemen her spor aktivitesini yapabileceğiniz bu kulaklıkla aynı zamanda telefonumuza gelen aramaları da yanıtlayabiliyoruz. Firmanın rahat, can yakmayan ve kulaktan düşmeyeceği garantisi verdiği bu ürünün diğer iddialı olduğu yer ise su geçirmezlik. Phazon kulaklığı yüzerken bile kullanabilecek, sudayken müzik dinleyebileceksiniz. Kullanım hareketleri de cihaz üzerinden kolayca yapılabilecek şekilde tasarlanmış. Bir dokunma hareketi ile müziği başlatma durdurma, iki dokunmayla şarkı geçme, üç dokunma ile bir önceki parçaya geri dönme ve basılı tutarak cihazı açma kapama işlemleri yapılabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Phazon kablosuz kulaklığın özellikleri

Bluetooth 4.1 bulunan hemen hemen her cihazla uyumlu çalışan kulaklıklar pasif gürültü engelleme teknolojisine sahip. 19 x 15 x 18 mm boyutlarında, 7.8 gram ağırlığında, 6 saate kadar aralıksız çalışma ömrü, AptX codec, IP68 su geçirmezlik garantisi gibi özellikler de ürünle birlikte geliyor.Pilin yüzde 80’i sadece 20 dakikada dolabiliyorken, tamamen şarj süresi 1 saate yakın. 50 mAh bataryası bekleme moduna 300 saate kadar pil ömrü sağlayabiliyor. Tepki band genişliği 20-20000 Hz, 16 Ohm empedans ve 16 bit stereo kalitesinde ses veren kulaklıkları ile marketteki kablosuz cihazlarda olabilecek en iyi bass kalitesi vaat ediliyor.
Ayrıca Bluetooth kalitesi olarak 30 metreye kadar sinyal gücü, su altında ise 1 metreye kadar çekim ve düşük pil ömrü ile uyumlu çalışma özellikleri de kulaklığın özellikleri arasında.Kırmızı, yeşil, mor, koyu gri ve beyaza yakın soluk kül rengi şeklinde 5 farklı seçenekle sunulan kulaklığın küçük saklama kılıfı aynı zamanda ürünün USB şarj aleti olarak da iş görüyor. Üstelik ürünü kaybetmeniz veya nerede çıkardığınızı hatırlamamanız durumunda, akıllı telefonda bulunan bir uygulama sayesinde yerini tespit edebiliyorsunuz.Indiegogo üzerinde 80 bin dolar hedefle başlayan Phazon kablosuz kulaklık projesi, bitimine 35 gün kala 121 bin dolar bağış toplamış durumda. 2016 Haziran ayı döneminde piyasaya sunulacak olan kulaklıklar 199 dolardan satılacak. Ancak Indiegogo üzerinde minimum 149 dolar bağış yaparak ürüne daha ucuz fiyattan sahip olmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir