Asus’dan Çerçevesiz Monitör Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Tayvan menşeili teknoloji devi, bugün yeni bir WQHD monitörü üretime geçireceğini duyurdu. Çerçevesiz monitörümüzün ismi Designo MX25AQ. Detaylar haberimizde. MX25AQ, 2560 x 1440 çözünürlüğü ve çerçevisiz tasarımıyla, görüntü deneyimini üst seviyeye çıkarmak istiyor. Monitör, AH-IPS panele ve 300-nitlik maximum aydınlık değerine sahip. Ayrca 178-178 görüntüleme açısına sahip olması ve 75HZe kadar yenileme hızı da televizyonun dikkat çeken özelliklerinden. Designo MX25AQ’nun tepkime süresi ise sadece 5 milisaniye.

facebook müşteri hizmetleri

Çerçevesiz yapısı aynı zamanda monitörün oldukça ince olmasını sağlıyor. Uçtan uca çerçevesiz yapıya sahip panel, sadece 0.1cm kalınlığında. Televizyonun giriş seçeneklerini ise; DisplayPort 1.2, çiftli HDMI portu ve HDMI/MHL 2.0 oluşturuyor. Böylece hem görüntü çıkışı alırken, sorunsuz bir şekilde de mobil cihazlarınızı şarj edebiliyorsunuz.

asus1

ASUS Eye Care teknolojisinden de yararlanan Designo MX25AQ, uzun saatlar boyunca rahat bir kullanım sunmayı hedefliyor. ASUS Eye Care gözünüzü yormayan ve böylece baş ağrsının, göz yanmasının ve göz kızarklğının önüne geçmeyi amaçlayan bir teknoloji. Son olarak monitörün stereo bir hoparlöre sahip olduğunu belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir