Ocak Ayı PS Plus Oyunları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

2016 Ocak ayında ücretsiz olarak indirilebilecek PS Plus oyunları belli oldu. İşte yeni yılda PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita için sunulacak ilk oyunlar! Sony’nin PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita oyuncuları için kullanıma açtığı PS Plus servisinin 2016 Ocak ayındaki ücretsiz oyunları açıklandı.

Bilindiği üzere PlayStation Plus’ta her ay PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita için birçok oyun ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. PlayStation Plus aboneleri, abonelikleri bitene kadar bu oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar. Üyelikleri bittiğinde ise oyun direk olarak sistemden kaldırılıyor. Genellikle bağımsız ve üçüncü parti oyunları ücretsiz olarak PlayStation oyuncularına sunan Sony, bu ay da geleneğinden vazgeçmemiş gibi duruyor. Firma hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Far Cry 3: Blood Dragon, Freedom Wars King’s Quest ve SSX gibi pek de AAA kalitesinde sayılmayacak oyunları PS Plus servisine dahil etmişti.

facebook müşteri hizmetleri

2

Bu ayın oyunlarına baktığımızda ilk dikkatimizi çeken yapımın sevilen RPG serisi Dragon Age’in ilk oyunu Origins olduğunu görüyoruz. Bir diğer dikkatleri çeken ücretsiz oyun ise efsanevi FPS serisi Medal of Honor’un 2010 yılında uzun bir süre sonra sahnedeki yerini alan oyunu Warfighter olarak karşımıza çıkıyor.

2016 Ocak ayı PS Plus oyunları

  • Dragon Age: Origins (PS3)
  • Grim Fandango Remastered (PS4/PS Vita)
  • Hardware Rivals (PS4)
  • Legends of War Patton (PS Vita)
  • Medal of Honor Warfighter (PS3)

Nihilumbra (PS Vita)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir