Yeni Mekanik Klavye Rog Horus GK2000 Tanıtıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus, Rog Horus GK2000 adlı yeni mekanik klavyesini duyurdu. Oyunculara yönelik çıkartılan yeni premium Rog Horus GK2000 hakkında özellikler ve detaylar belli oldu. Tasarımında 3mm alüminyum ve çift levha kullanırken, yeni klavyede 32 bitlik bir mikro işlemcinin yanı sıra 4 mb’da bellek bulunuyor. Rog Horus GK2000 modeli teknik ve fiziksel özellikler bakımından premium bir cihaz diyebiliriz.

facebook müşteri hizmetleri

Rog Horus GK2000 fırçalanmış alüminyum maddesinden tasarlanmış, ve hoş görünmesinin yanısıra sıvı dökülmelerine karşıda çift levha ile korunuyor. Klavyenin kendi hafızasında 10 kişisel profil kaydedilebilirken, 80 adetde fonksiyonu bulunuyor. LED ışıklandırma ile aydınlatılan Rog Horus GK2000 modeli ışık parlaklığı ayarlanabildiği gibi, ışıları kişiselleştirmede özgürce yapılabiliyor. Son olarak klavyenin 50 milyon tuş vuruş ömrü olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca klavyede ses portunun yanı sıra çeşitli multimedya tuşları bulunarak müzik ve film izleyenleri için oldukçe güzel bir özellik olmuş diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir