3D Flappy Bird Versiyonu: Cardboard Flappy

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birkaç yıl evvel mobil oyun piyasasına çıkan ve daha bir kaç gün geçmeden mobil platformunun mağaza üzerinden en çok indirilme sayısına ulaşarak rekor kıran Flappy Bird’ün 3 boyutlu oynanabilen versiyonu Cardboard Flappy, Android platformunda kullanıcıların indirmesi üzerine mağazaya eklendi.
İki sene önce mobil oyunlar arasında en çok indirilen ve oynanan oyunlar listesinin başına kısa sürede gelebilen ve aplikasyon mağazalarında milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşabilen Flappy Bird’ün 3 boyutlu versiyonu Cardboard Flappy, Google Play Store’da indirmeye sunuldu.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu 3 boyutlu olarak oynayabilmeniz için giriş seviyesi bir Android telefona ihtiyacınız var. Yani anlayacağınız üzere Flappy Bird’ün 3D sürümü Cardboard Flappy de bu sürümde çok düşük sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyuyor.

Oyun klasik Flappy Bird düzenine sahip. Oyunu oynayabilmeniz için Android telefonunuzdaki play tuşuna basmanız yeterli olacak. Sonrasında kuşu, ekrana dokunarak havalandırıp boruların aralarından geçirerek sonsuz yolu tamamlamaya çalışacaksınız.

Cardboard Flappy‘i ücretsiz sürümünü buradan indirebilirsiniz;

googl play

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir