4.5 G Kullanırken İnternet Çabuk Biter mi ?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

4.5 G nedir, 4.5 G kullanırsam İnternet çabuk biter mi ?, 4.5 G hızlı mı ?, 4.5 G İnternet kullanırsam İnternet çabuk biter mi ?, 4.5 G nedir, 4.5 G nasıl kullanılır ? 

4.5 G Kullanırken İnternet Paketim Çabuk Biter mi ?

4.5 G ile artık yüksek çözünürlükteki videoları donmadan izleyebilme, yüksek hızda mobil internet, çok hızlı bir şekilde İnternet’te gezinebilme ve dosya transferi yapabilirsiniz. Daha yüksek çözünürlükte videolar izlediğinizden data boyutu da yüksek oluyor, bu nedenle de veri kullanımınız artmaktadır. Bu durumda da ister istemez paketinizin daha hızlı bitmesine neden olabilir.

facebook müşteri hizmetleri

4.5 G kullanırsam internetim çabuk bitermi

Eğer yüksek çözünürlükte videolar izlemek istiyorsanız, daha hızlı mobil internet kullanmak istiyorsanız. Yüksek İnternet paketi kullanmanızı tavsiye ederiz. Fakat bazı durumlarda 4.5 G kullanmak istiyorsanız. Bu durumda normal kullanımlarınız da 3G mobil erişimini kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Dikkatli kullanım önemli hızım yüksek olsun, yüksek çözünürlükte videoları izlemek istiyorum gibi cümleler kuruyorsanız yüksek paket satın alarak istediğiniz hızda erişim sağlayabilir. İstediğiniz çözünürlükte de video izleyebilirsiniz. Bunun içinde biraz fazla ücret ödeyerek 4.5 G’nin tadını çıkarabilirsiniz.

4.5 G Nedir ?

4.5 G :  4.nesil Telekomünikasyon hizmetidir. Daha yüksek mobil İnternet hızı, daha yüksek çözünürlükteki videoları donmadan izleyebilme imkanı sağlayan Telekomünikasyon hizmetidir.

Savaş Taşcıoğlu

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir