4G Destekli Sony Xperia E4G

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sony’nin yeni telefonu sony xperia e4g mini tasarımlı olarak biliniyor. Sony Xperia E4G 4G destekli modeli Türkiye’de piyasaya sürüldü. Sony xperia e4G cihazın özelliklerine bakacak olursak iki gün süren batarya süresi, şık ve sade tasarımı, güçlü performansı ile öne çıkan cihazlardan.

Ayrıca Sony xperia e4g modelim en büyük özelliği bataryasının uzun süre gitmesi ve NFC özelliği ile kişiselleştirilebilmesi olması. Ayrıca cihaz oldukça hızlı akıcı ve sade bir arayüz’e sahip olması kullanıcıların bu telefonu tercih etmelerinin nedenlerinden biri diyebiliriz.
Ayrıca telefonda 1.5 GHz Quad-core işlemcisi ile oldukça hızlı çalışıyor. Telefon hakkında bilgiler geldikçe haberimiz güncellenecektir.

facebook müşteri hizmetleri

sony1

Kamera

Sony Xperia E4G kamera konusunda 52 farklı senaryo’yu otomatik algılayarak ortama uygun ayarları otomatik bir şekilde ayarlayabilmesi “Auto Scene Recognition” özelliği sayesinde.
Çekilen fotoğrafları NFC özelliği sayesinde arkadaşlarınızla paylaşma olanağı sunuyor. Telefonun minimalize olması cihazı tek elle kullanımı kolaylaştırıyor. Tasarım konusunda Sony Xperia E4G paslanmaz çelik ve yuvarlak bir kasa ile geliyor. Ayrıca çizilmelere karşı sağlam bir ekranıda mevcut.

Batarya

Sony Xperia E4G batarya konusu telefonun özellikleri başında geliyor. Cihazda 2300 mAh bir batarya bulunuyor ve Ultra STAMINA modu ile cihazda sadece temel özellikler kullanılabiliyor ve yaklaşık bir haftaya kadar cihazı kullanabiliyorsunuz. Fakat çok fotoğraf çeken ve internette dolaşan bir kullanıcı iseniz bu özellik hiç size göre değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir