5 GB RAM’li Gigaset ME Pro Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gigaset firması akıllı telefon pazarına ileri seviyede güçlere sahip bir cihaz ile giriş yapacak. 5 GB RAM ve 4000 mAh bataryaya sahip ME Pro adlı Android işletim sistemine sahip bir telefonunu duyurdu. Cihazların çeşitli versiyonları bulunuyor. Bunlar Gigaset ME, Gigaset ME Pure ve Gigaset ME Pro olmak üzere giriş orta ve üst seviye segmentlere ayrılmış durumda. Bu haberde ise Gigaset ME Pro adlı en güçlü telefonunu detaylı bir şekilde açıklayacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Yeni tanıtılacak olan cihazın özelliklerine gelirsek Gigaset firması Gigaset ME Pro modelinde Full HD çözünürlüğe sahip 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran kullanılıyor. Diğer yandan 2K video kaydetme özelliği bulunan bu cihazda ultra hızlı SLR otofocus özelliğide bulunuyor. Kamera noktasında firma Gigaset ME Pro modelinde 8 megapiksel bir ön merceğe yer verirken 20 negapiksel ana kamera kullanmış durumda. Asıl önemli ve dikkat çeken nokta ise Gigaset ME Pro modelinin donanımsal özellikleri. Cihaz alışılmışlığın dışına çıkarak hanesinde 5 GB RAM’e yer veriyor ve Snapdragon 810 işlemci çipsetinden gücünü alıyor.

Snapdragon ve 5 GB RAM ile birleşecek olan bu cihaz gerçekten olağan üstü bir performans sergilemesi bekleniyor. Diğer yandan Gigaset ME Pro modelinde firma 4000 mAh batarya kullanmış ve Quick Charge 2.0 teknolojisinide hanesinde barındırıyor. 32 GB dahili depolama ve micrro SD kart desteği bulunan bu cihazda çift SİM kart desteğide bulunuyor. Bu model siyah ve beyaz olmak üzere iki renge ayrılmış durumda. Ayrıca Dirac HD Sound hoparlörü ile üst seviye ses deniyimini kullanıcılara sunuyor. Android 5.1 ile gelecek Gigaset ME Pro modelinde çift taraflı USB 3.0 Type-C giriş ve Wi-Fi 802.11.ac ve CAT 6 LTE desteğide bulunuyor.

2 thoughts on “5 GB RAM’li Gigaset ME Pro Duyuruldu

 • 2 Eylül 2015 at 21:02
  Permalink

  5GB değil 3GB. Hata yaptılar sonra düzeltildi o hata. Haberi düzenleyin lütfen.

  Reply
 • 2 Eylül 2015 at 20:02
  Permalink

  5GB değil 3GB. Hata yaptılar sonra düzeltildi o hata. Haberi düzenleyin lütfen.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir