6 Adet Ücretsiz Steam Oyunu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

SEGA’nın Make War Not Love etkinliğinin ikinci etabı başladı. Steam üzerinden etkinleştirebileceğiniz 6 adet ücretsiz oyuna nasıl sahip olacağınız haberimizde! SEGA’nın Steam üzerinden başlattığı Make War Not Love isimli etkinliğin ikinci kısmı başladı. Ücretsiz oyun dağıtımı kaldığı yerden devam ediyor.
Company Heroes 2, Warhammer: 40.000: Dawn of War 2 ve Total War: Attila arasında en popüler oyun seçilirken bizde bu etkinlikten yararlanıp ücretsiz Steam oyunlarına sahip olalım.
sega

facebook müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde Jet Set Radio, Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit ve Golden Axe oyunları Steam üzerinden ücretsiz dağıtılmıştı. Bu sefer SEGA bize Street of Rage 2, Binary Domain, and Condemned: Criminal Origins oyunlarını ücretsiz verecek.
SEGA’nın bültenine üye olarak çok basit bir şekilde erişebildiğiniz oyunlar yaklaşık 5 saat sonra yerini Gunstar Heroes, Renegade Ops, and Viking: Battle for Asgard’a bırakacak. Bültene üye olarak 6 oyuna birden ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Steam Oyunları Nasıl Alınır?

Make War Not Love sitesinde girerek REDEEM PRİZE’a tıklamanız ve gelen kutucuğa e-mail adresinizi yazmanız gerekiyor.

Gelen e-maili onaylayıp SEGA’nın bültenlerine üye olursanız 3 adet oyunun Steam kodu e-mail adresinize gelecek. SEGA’nın bültenleri sayesinde 20 saat sonra aktifleşecek diğer 3 oyuna da sahip olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir