6. Nesil iPod Touch Geliyor !

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple, yeni 6. nesil iPod Touch cihazlarını hayranlarının beğenisine sundu.

Bir müzik çalara bakarak çok teferruatlı özellikler sunacak olan yeni iPod Touch ve sadece nitelik seçenekleri eklenen iPod Nano ve iPod Shuffle’a nazaran tabiki daha ön plana çıkmış oldu. Touch modeline geçmeden piyasaya çıkması eklenen nitelik seçeneklerinin hem Nano hem ve Shuffle modelleri için mavi, pembe ve değerli renk seçenekleri olduğunu söylemiş olalım. yani bu dü modelde herhangi bir tadil bulunmuyor.

Haberimizin aslına doğacak olursak eğer yeni çıkacak olan iPod Touch epey kadir bir özellik sunacak şekilde karşımıza çıkıyor. 4 ” büyüklüğündeki dokunmatik ekrana sahip olan iPod Touch 1136 x 640 px çözünürlük ve 326ppi değeri ile piyasaya çıkacak. 64 bitlik Apple A8 çipsetinden enerjisini takanak olan bu yeni multimedya oynatıcısı 1GB RAM ile başarılı bir performans sunabilecek.

8MP iSight kamerası ile yine istenileni verebilecek bir yapıda olacak olan bu yeni seri 120fps alçak modda video çekimi desteğini veriyor. Ön alıcı ise 1.2MP olarak sınırlı ve HD çözünürlükte video kaydetme desteği sunuyor.

facebook müşteri hizmetleri

ipod_touch_new-generation

6.1mm ile nispeten ayrıntılı bir yapıda olan iPod Touch, özdeş zamanda 88gr ağırlığı ile çok hafif olacak ve kolaylıkla taşınabilecek. iPhonelarda gördüğümüz gibi 16GB, 64GB ve 128GB boş depolama alanı ve ekstra olarak 32GB da versiyona ehil olan takım 6 farklı renk seçeneği ile bizlerin dilediğimiz renge göre çıkarılacak.

Fiyatları da belirli olan bu 6. nesil iPod Touch’ta sırasıyla 16GB için 699TL, 32GB için 879TL, 64GB için 1.049TL ve en şanlı kapasiteli 128GB modeli için 1.399TL gibi bedel etiketlerine sahip oldu.

Sadece müzik dinleme amaçlı olarak ilk piyasaya çıkartılan bu cihazların bugünlerde iPhone telefonunuzdaki ( sim kart kullanan işlevler hariç ) bütün işlevleri içinde barındırdığını düşünerek fiyat için o kadarda pahalı diyemeyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir