6000mAh Bataryalı Doogee S6000 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefonların neredeyse tüm özellikleri gelişme gösteriyor. Özellikle samsung, sony, lg ve apple gibi dev markalar bir önceki modellerine göre yeni amiral gemilerine birçok özellik katıyorlar. Fakat tüm piyasanın genel sorunu olan uzun kullanım ömrü konusuna gelinince neredeyse her firma bu noktada geride kalıyor. Fakat son zamanlarda çin firmalarında özellikle batarya konusunda iyi atılımlar gerçekleştiriliyor. Bunlardan biri olan Doogee, S6000 modeli ile tam 6000 mAh bir batarya sunuyor ve bununda oldukça iyi olduğunu belirtelim.

facebook müşteri hizmetleri

Bu model arka tasarım olarak Xiomi Mi Note modelini andırıyor ve Doogee S6000 modeli HTC gibi kavisli olacak. Ayrıca arka kasasında titanyum karışımı bir madde kullanılıyor. 6000mAh batarya’ya sahip Doogee S6000 modelinde çift hoparlör bulunuyor ve dev bataryasına rağmen sadece 9 mm inceliğinde bir kasaya sahip. Doogee S6000 modelinde dev batarya bulunduğunu belirttik ayrıca bataryanın diğer bir özelliği ise hızlı şarj teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde 30 dakika gibi bir sürede %75 oranında şarjı hızlı bir şekilde doldurabiliyor.

Cihazın diğer özelliklerine bakarsak 16 GB arttırılabilir bir dahili depolama ve 1GB RAM bulunuyor. Ayrıca çift LED flaşlı bir 8 megapiksel arka kamera ve 5 megapiksel ön kamera ile kullanıcılarına geliyor. Diğer yandan Android 5.1 işletim sistemi ile gelen bu cihazda 1.5 GHz hızında 4 çekirdekli bir MediaTek mimarili MT6735 model işlemci bulunuyor. Fiyat olarak 140 dolar belirlenmiş ve Ağustos ayında satışa çıkması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir