85 Dolarlık PC Asus Chromebit Satışta

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

85 dolara bilgisayar sahibi olmak istermisiniz ? Kim istemezki. Bu noktada Google ve Asus’un ortak olarak ürettiği Chromebit adlı mini bilgisayar 85 dolar fiyat etiketi ile satışa çıktı ve, herhangi bir monitör veya televizyonunuzu bu parça ile bilgisayara dönüştürebileceksiniz. Ortak olarak üretilen bu cihaz tıpkı bir usb bellek boyutunda ve bir parmak boyutuna denk gelmekte. 75 gram ağırlığa sahip bu cihazın 2 GB RAM ve 16 GB belleği bulunmakta.

facebook müşteri hizmetleri

Chromebit cihazı 85 dolardan satışa çıktı ve HDMİ portu ile herhangi bir televizyon veya monitöre cihazı bağlayabilirsiniz. Chromebit bilgisayarı herhangi bir ekrana bağladıktan sonra Chrome OS işletim sistemi sizleri karşılacaktır. Chromebit kablosuz klavye ve kablosuz fare özelliği ile bilgisayarı uzaktan kontrol etmenizi sağlıyor. Diğer yandan Bluetooth desteğide bulunan bu cihaz kullanımı oldukça basitleştiriyor. Chromebit içerisinde Chrome OS işletim sistemi ile geliyor ve Chrome OS’a sahip bir bilgisayar ile eşdeğer özelliklere sahip durumda.

Ayrıca web uygulamaları bu sistemde çalıştırarak kolay kullanım sağlanabiliyor. Chromebit cihazını monitöre bağladıktan sonra çok detay ayarlara gerek kalmadan cihazı kullanmaya başlıyorsunuz. Chromebit cihazı fiyatındanda anlaşacağı üzere yüksek performansa sahip olmadığından daha çok internet gezintileri ve sosyal medya gezintileri kolay bir şekilde yapılabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir