8GB Ram’li Nubia Z9 Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

6 Mayıs’ta ZTE’nin yeni amiral gemisi duyurulması bekleniyor. Gelen sızıntılar ve ciddi iddiaalara göre Nubia Z9, 3.5 Ghz hızında 8 çekirdekli işlemci ve 8 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Çin firmaları son yıllarda akıllı telefon piyasasında hızlı çıkışlarına devam ediyor. En son olarak ZTE firması Nubia Z9 Max ve Z9 mini modellerini duyurmuştu. Uzun zaman sessizliğini bozup Nubia Z9 isimli yeni amiral gemisini duyurmaya hazırlanıyor. Nubia Z9 özellikleri neler olacak göreceğiz. Tanıtım tarihi 9 Mayıs olarak bekleniyor. Piyasadaki rakipleri arasında yerini alacakmı göreceğiz.

facebook müşteri hizmetleri

Çok Yüksek Donanım

Tenaa sertifikası ile su yüzüne çıkan bu cihaz abartılı donanımsal özellikleri ile geliyor. Nubia Z9 özellikleri iddialara göre 3.5 Ghz hızında 8 çekirdekli bir işlemci ve 8 GB RAM kullanılacak. Ortaya çıkan diğer Nubia Z9 özellikleri ise 5.15 inçlik bir Full HD ekran kullanılacağı yönünde, telefon ultra ince ekran ve çerçeve ile gelecek. Gördüğünüz gibi Nubia Z9 özellikleri bu kadar yüksek iken tabi önceki modelleri gibi Android 5.0 işletim sistemi ve ZTE’nin yeni tasarım arayüzü ile geliyor.

Nubia Z9 özellikleri yüksek performanslı ve piyasadaki ilk 8 GB RAM’e sahip bir cihaz olarak duruyor. Nubia Z9 hakkında paylaşılanlar arasında 5.15 inç, ince çerçeveye sahip olsa bile 180 gr ağırlıgında olduğunu söylemeliyiz. Fakat inceliğine göre ağırlıgının fazla olduğunu söylemekte fayda var. Nubia Z9 özellikleri bundan ibaret değil kamera konusuna bakarsak arka kamera olarak 16 Megapiksel ve ön kamera 8 megapiksel, 3000 mAh‘de batarya ile geliyor.

Nubia Z9 özellikleri hakkında sızdırılanlar ve paylaşınlanlar şuanlık bu kadar, bizde değerlendirirsek bir akıllı cihaz için 8GB ram’in fazla olduğunu ayrıca gereksiz olduğunu söylemeliyiz. Bu ay içerisinde duyurulması beklenen cihazın ortaya çıkan AnTuTu testi ve bazı görselleriyle hem tasarım anlamında nasıl bir cihaz olduğunu, hem de test detaylarıyla gücünü ve donanımsal özelliklerini öğrenmiş oluyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir