90 Dolarlık Üst Seviye Akıllı Telefon Satışa Başladı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Çinli akıllı telefon üreticileri düşük fiyat yüksek performans akıllı telefon cihazları üretmeye devam ediyor. Son olarak UMİ firması tarafından ROME adlı 3 GB RAM ve 5.5 inç büyüklüğe sahip ekranlı yeni modelini tanıttı. İnsan sağlığı açısından SAR değerleri telefonlar ve diğer teknoloji ürünleri açısından önemli oluyor. Bu noktada Çinli üreticilerin yaptığı cihazlardaki SAR değerleri beğenilmesede satışa sunulanan fiyat performans politikası oldukça beğeniliyor ve iyi satış rakamlarına ulaşıyor.

facebook müşteri hizmetleri

UMİ firmasının ROME adlı yeni cihazı yüksek performansının yanı sıra 90 dolar ile raflara girerek piyasadaki bazı durumları değiştirebilir. Özellikle yüksek fiyatlar ile giriş yapan cihazlar ülkemizede giriş yaptıktan sonra vergi ve diğer ücretlerin eklenmesi ile beraber alınamaz fiyat rakamlarına kadar çıkıyor. ROME adlı düşük bütçeli fiyata sahip bu modelin özellikleri ise fiyatı kadar düşük değil. Segment ve eşitlik anlamında Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 5 modeli ile yarışabilecek konumda ve tasarım açısındanda ona benzemekte.

ROME modelinin özelliklerine gelirsek, telefonda 3 GB RAM ve 16 GB dahili depolama bulunuyor. İşlemci gücünü MediaTek mimarili MT6753 çipsetinden alıyor ve ARM Mali T720 grafik birimini kullanıyor. 16 GB dahili depolamasının yanı sıra arttırılabilir microSD kart girişide iyi noktalarından biri olmuş durumda. Kamera bölümünde ise UMİ firması ROME modelinde Sony’in IMX 164 sensörünü kullanmış ve 13 megapiksellik bir merceğe yer vermiş durumda. 5.5 inç HD ekranlı bu cihazın 400 TL altında bir fiyata satılması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir