AC Filminin Çekimleri Tamamlandı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft imzalı Assassin’s Creed’in merakla beklenen sinema filminin çekimleri nihayet tamamlandı ve film için montaj aşamasına geçildi. İşte detaylar! Oyun dünyasının başarılı isimlerinden olan ve bu sene beyaz perdeye uyarlanarak vizyondaki yerini alacak olan Assassin’s Creed filminde nihayet sona gelindi.

facebook müşteri hizmetleri

Projenin başında yer alan isimlerden biri olan Azaïzia Aymar, Twitter üzerinde paylaştığı görsel ile filmin son çekimlerinin de tamamlandığını belirterek, filmin yapımında sona geldiklerini takipçilerine duyurdu. Yayınlanan görselde, filmin çekimlerini yapan tüm ekip karşımıza çıkıyor. Çekimleri tamamlanan film, montajdan geçtikten sonra 21 Aralık 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Assassin’s Creed filmi için 150-200 milyon dolarlık bütçe ayrılırdı. Bu rakam, birçok önemli Hollywood filmini de geride bıraktı. Yayınlanan görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

Assassin’s Creed filmine özel olarak yaradılan ana suikastçimiz Callum Lynch‘i canlandıracak olan Michael Fassbender‘ın yanı sıra Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams ve Ariana Labed gibi başarılı oyuncuları da görebileceğiz. Eğer söylentiler doğru çıkar ve bu sene yeni bir Assassin’s Creed oyunu göremezsek, bu filmin oyunun hayranlarını tahmin edeceğini ve aradaki bir senelik açığı bir nebze bile olsa kapacağı tahmin ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir