AC: Syndicate Grafik Karşılaştırması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Geçtiğimiz hafta PC için raflardaki yerini alan Assassin’s Creed: Syndicate’in PlayStation 4 ve PC platformları arasında grafik karşılaştırılması yapıldı. Sizce oyun hangi platformda daha iyi ? Assassin’s Creed ailesinin 9. ana oyunu olan ve Ubisoft’un bir önceki AC oyunlarında da olduğu gibi büyük beklentilerle piyasaya sürdüğü Syndicate, yakın bir zamanda sonunda PC için de çıkış yaptı.

facebook müşteri hizmetleri

PlayStation 4 ve Xbox One konsollarının ardından yaklaşık bir ay sonra gecikmeli olarak PC platformu için çıkışını gerçekleştiren Assassin’s Creed: Syndicate’in PlayStation 4 ve PC sürümleri arasında detaylı bir karşılaştırma yapıldı. Serinin bir önceki oyunu Unity’de yaşanılan performans vb. büyük problemlerle karşılaşmadağımız Syndicate, neden PC’de gecikmeli çıkış yaptığını aslında biraz da ortaya koyuyor. Ayrıca NVIDIA’nın GameWorks teknolojisinden faydalanan oyunun grafik kalitesiyle de oldukça ön plana çıktığını belirtmekte fayda var.

Gamingbolt tarafından detaylı bir şekilde karşılaştırılan Assassin’s Creed: Syndicate PlayStation 4 vs. PC karşılaştırma görüntülerine aşağıdan ulaşarak, sizde oyunun hangi platformda daha iyi olduğuna kanaat getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir