Acer Liquid X2 Teknik Özellikleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Acer akıllı telefon piyasasında kendine yer arıyor. En son olarak yeni modeli Liquid X2 modelini tanıttı. Acer Liquid X2 teknik özellikleri açısından heyecan yaratan oldukça sağlam bir cihaz gibi duruyor.

Dev firmalar her 6 ayda bir yeni amiral gemilerini tanıtıyorlar. Fakat bazı yeni çıkanlar bir önceki modeli ile farkı olmayınca kullanıcıları hayal kırıklığına uğratıyor. Özellikle birkaç yıl önce üst seviye telefon fiyatları 1500 TL civarlarda gezerken şimdi ise 2500 ve üstü rakamlarda dolanıyor.

Konumuza dönersek bugün lanse edilen Acer Liquid X2 teknik özellikleri genel anlamda üst seviye bir cihaz. Uzun süre telefonda vakit geçirenler veya internette gezenler için Acer Liquid x2 modelinde 4000 mAh bir batarya koyarak uzun süre kullanım sağlayan bir cihaz hedeflemekte. Kamera konusunda Acer 13 MP ön ve arka kamera koyarak F/1.8 değer kullanmış. Cihazda 5.5 inç bir ekran ve 64-bit destekli 8 çekirdekli işlemci kullanacak, işlemci modeli ne olduğu henüz belli değil.

facebook müşteri hizmetleri

Acer Liquid X2 teknik özellikleri konusunda en ilginç noktası ise 3 simkart girişi sunması. Fakat hangi insan 3 sim kullanır orası bilinmez. Acer Liquid X2 teknik özellikleri bu şekilde dış tasarıma bakarsan Quick Flip isimli bir kılıf kullanarak kılıfta bulunan açıklıktan bazı bildirimler ve kısayollar kullanılabilecek. Tasarımsal olarak sony’in Z serisi modeline benzemiyorda değil. Oldukça şık ve zarif bir duruşa sahip bu cihazın Acer Liquid X2 teknik özellikleri yukarda belirttiğimiz gibi fakat fiyat konusunda birşey belirtilmemiş. İşlemci konusunda Snapdragon 810 bekleniyor diyebiliriz.

Son olarak akıllı telefon piyasasında Acer’ın Liquid X2 modeli ile Sony, Samsung, Apple gibi rakipleri ile yarış içine girdiğini söyleyebiliriz. Liquid X2 teknik özelliklerine bakarsan oldukça alınabilir bir model ve uygun bir fiyat’a piyasaya sürülürse Asus zenfone serisi gibi bir gidiş yakalayabilir gibi duruyor.

Acer Liquid X2 Teknik Özellikleri

  • 5.5 İnç ekran
  • 64-bit 8 Çekirdekli bir işlemci
  • 13MP Arka ve ön kamera
  • 4.000 mAh batarya
  • 3 Simkart girişi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir