Acompli Microsoft Tarafından Satın Alındı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Microsoft hem Android hem de iOS platformlarında yıldızı parlamaya başlayan e-posta istemcisi Acompli‘yi satın aldığını duyurdu.

Microsoft’un satın aldığını duyurduğu Accompli sayesinde bir çok farklı e-posta sunucusundan gelen e-postaları bir araya toplayarak tek bir uygula üzerinden kontrol edebiliyor, bu sayede birden fazla e-posta adresinizi ayrı ayrı kontrol etmek zorunda kalmıyordunuz. Acompli iCloud, Exchange, Dropbox ve Gmail gibi bir çok farklı e-posta servisini destekliyor.

facebook müşteri hizmetleri

acompli_product_hero

Acompli‘nin kurumsal başkan yardımcısı Rajesh Jha tarafından, kendi blog adresi üzerinde yapılan açıklama ile doğrulanan satın alma işleminde ne kadar ödendiği ise belli değil. Fakat söylentiler 200 milyon dolar gibi fiyatlardan bahsediyor.

Accompli‘nin internet sitesi ise yaptığı açıklamada, Office 365 ile Acompli‘nin entegre çalışması üzerine yoğunlaştıklarını, Apple, Dropbox, Google ve Box üzerindeki desteğin de devam edeceğini söyledi. Ayrıca Microsoft satın aldığı bu uygulamayı Windows Phone üzerinde de kullanıma açabilir.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir