Adım Adım Steam Controller Üretimi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Steam’in duyurduğu günden bu yana merakla beklenen kontrolcüsünün nasıl üretildiğine dair bir video yayınlandı. Bakalım Steam Controller nasıl üretiliyor? Steam Machine ve Steam OS gibi büyük ilgi uyandıran duyuların yanında ortaya çıkan Steam Controller’dan uzun bir süre haber alınamamıştı.

Uzun süren geliştirilme aşamasının ardından ürünün hızlı üretimine geçildiğine dair bir video eşliğinde duyuru geldi. Kontrolcü hatırlanacağı üzere tüm Steam oyunlarıyla uyumlu olmasından dolayı oldukça dikkat çekmiş ve PC oyuncularına konsol tadı verecek olmasıyla gündeme gelmişti.

facebook müşteri hizmetleri

Bir süre önce kontrolcünün nasıl çalıştığına dair bir tanıtım videosuyla karşımıza çıkan Valve, bu sefer ürünün nasıl hızlı üretime tabii tutulduğuna dair bir video paylaştı. Ayrıca Steam Controller için ABD’deki en büyük tam otomatik montaj hatlarından birini inşa ettiğinin altını çizen Valve, kontrolcüyü yakın bir zamanda piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Gelişmiş makineler tarafından oldukça sistemli ve hızlı bir şekilde üretimine geçilen Steam Controller şık tasarımıyla da oldukça ön plana çıkıyor. 49 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulması beklenen kontrolcünün üretiminin nasıl gerçekleştiğine aşağıdaki videodan tanık olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir