Adobe Lightroom Android Sürümü Çıktı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Adobe’un fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom, sonunda Android kullanıcıları ile buluşuyor.

Playstore’da yer alan Instagram ve Retrica gibi fotoğraf düzenlemeleri arasına Adobe’da Lightroom ile katılıyor. Lightroom’un diğer uygulamalardan farkı ise diğer platformdaki uygulamalar ile birlikte çalışabilmesi.

adobe lightroom

Adobe Creative Cloud hesabını zorunlu tutan uygulama, bu sayede çalışmalarınızı farklı platformlardaki uygulamalarda da bitirmenize imkan tanıyor.

facebook müşteri hizmetleri

Adobe Lightroom en az 1 GB RAm ve 8GB boş alan bulunan Quad Core işlemcili bir Android sistem istiyor. Ayrıca işletim sisteminiz en azından Android 4.1 Jellybean olmalı. Ayrıca uygulama şu an için yalnızca akıllı telefonlarda çalışıyor. Tablet sürümü henüz yayınlanmadı.

lightroom-mobile-android

Uygulamanın kendisi ücretsiz olarak indirilebilse bile, Adobe Creative hesabı zorunlu olduğundan, aylık bir ücrete sahip demek yanlış olmaz. Adobe Lightroom’un içerdiği profosyonel fotoğraf düzenleme seçeneklerini denemek isterseniz, uygulamayı indirdikten sonra 30 günlük ücretsiz deneme süresini aktif hale getirebilir ve uygulamayı deneyebilirsiniz. Sonrasında ise bir Adobe Creative Cloud ödeme sistemi belirlemeniz gerekiyor.

Uygulamayı Android telefonunuz için ücretsiz olarak Google Play Store – Adobe Lightroom sayfasından indirebilirsiniz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir