Adobe Photoshop Chrome’dan Kullanılabilecek

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google Chrome ve Adobe‘nin yaklaşık 2 yıldır üzerinde çalıştıkları Chrome için Photoshop eklentisinden ilk görüntüler ortaya çıktı.

İki firmanın da ortak çalışması ile başlayan proje iki yıllık bir çalışmanın sonunda neredeyse kullanıcılar ile buluşmaya hazır hale getirildi. 6 aydır da uygulamanın deneme sürümünün devam ettiği ortaya çıkan bilgiler arasında.

adobe-photoshop-chrome

Adobe’nin baş mühendisi olan Kirk Gloud, The Verge yazarı Sean O’Kane için yaptığı demo sunumunda uygulamanın ne kadar seri bir şekilde açıldığını da gösterdi. Her iki firmanın da asıl odak noktası uygulamanın sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışır duruma gelebilmesi. Bu yüzden olacak ki iki yıldır sadece bu eklenti üzerine çalışan bir ekip var.

facebook müşteri hizmetleri

Uygulama görsel de de görebileceğiniz gibi Chrome Web Mağazasından indirilebilir bir uygulama olacak. Chrome ile senkronize olarak çalışacak Adobe‘nin şu ana kadar 30 mb’lık psd dosyalarını hızlıca açabildiğini de biliyoruz. 30 mblık bir psd dosyasının da hızlıca açılıyor olması, tarayıcı üzerinden yapacağınız birçok tasarım işi için yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

chrome-photoshop-eklentisi

Bu özelliklere ek olarak Adobe Chrome uygulamasının Google Drive klasörünüzdeki dosyaları direk olarak kullanabileceği de belirtildi. Ayrıca Adobe’nin diğer bulut depolama servisleri için de aynı özelliği getirmek üzerine çalıştığı eklendi.

Henüz ne zaman tüm kullanıcılara açık bir şekilde sunulacağı bilinmeyen uygulama Adobe Photoshop CC 2014 versiyonu ile çalışıyor olacak. Uygulamanın yakın bir sürede deneme sürümü olarak açılacağı ve belli sayıda kullanıcının geri dönüşleri ile son halini alacağı da eklenen bilgiler arasında.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir