Advanced SystemCare 9 Pro Hakkında

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Advanced SystemCare 9 Pro Pc Optimize Programı Hakkında

Program üst düzey kullanıcılar ve bilgisayarına sürekli bakım yapan insanlara kolaylık sağlayan ve her türlü bilgisayar performansıyla ilgili özelliklerini içinde barındıran yazılımdır. Yazılımın normalde 30 günlük demosu mevcuttur fakat lisanslı ve pro düzeyde olan yazılım bir çok özelliğin sınırlandırılma’sını açarak tam sistem optimasyonu yaparak bilgisayar performansını arttırıp daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Advanced SystemCare 9 versiyonu 2016 nın en son gelişmiş sürümü olup profesyonelliğini arttırarak tüm kullanıcılarının vazgeçilmez sistem yazılımı haline gelmiştir. Özellikleri bakımından yaptığı bilgisayar temizlik ve kötü niyetli tarayıcı eklentileri gibi bakımlarnı yaparak pro versiyonun en üst düzey kullanıcılar için tasarlanmış pro sistem yazılımlarından en yüksek puana sahiptir.

facebook müşteri hizmetleri

Yazılım şirketi IObit bu program yanı sıra Driver Booster, IObit Malware Fighter gibi yazılımlarıda içeriğinde barındırarak her yönden bilgisayar bakımını tama sistem bakım olarak sunaktadır. Programın Türkçe dil desteği mevcuttur.

Advanced SystemCare 9 Pro Genel Özellikleri

Temizlik ve Eniyileme hakkında şu özellikler mevcuttur:
Casus yazılımları kaldırma, Kayıt defteri düzeltme, Gizlilik süpürme, Çöp dosyalarını temizleme, İnterneti hızlandırma, Kısayolları düzeltme, Kayıt defterini birleştirme Sistemi eniyileme, Güvenliği savunma, Disk tarama, Savunma açığı düzeltme, Disk eniyileme

Hızlandırma segmesinde şu özellikler mevcuttur:
Turbo hızlandırma, Başlangıç hızlandırma, Derin eniyileme ve Uygulama araç çubuğu temizleme.
Koruma segmesinde bulunan özellikler de şunlardır:
Giriş sayfası koruma, tarayıcı izleme, gerçek zamanlı koruma, DNS koruma, sistem sağlamlaştırma.
Yazılımı bilgisayar bakımı yapan arkadaşlara şiddetle tavsiyemiz olur.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir