Agar.io Türkiye Sunucusu Açıldı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda Agar.io isimli bir oyun ülkemizin internet gündemini bolca meşgul etmeye başladı. Oldukça sade ve basit bir oyun olan Agar.io‘da oyuna küçük bir top olarak başlayan oyuncular diğer topları yani oyuncuları yiyerek büyüyüp gelişmeye çalışıyor. İsterlerse yeteri kadar büyüdükleri zaman kendilerini bölüp daha çok yere yayılabiliyorlar.

facebook müşteri hizmetleri

İşte bu basit tarayıcı oyunu ülkemizde son zamanlarda büyük yankı uyandırdı. Öyle ki Agar.io geliştiricileri bizim bu oyunu ne kadar çok oynadığımızı fark etmiş ve oyuna ayrıca Türkiye sunucusu açmış durumda. Oyuna gelen server güncellemesi ile ping süreleri de kısaltıldı. Yani artık çok sevdiğiniz ve bağımlısı olduğunuz Agar.io‘yu kendi sunucumuzda rahatça oynayabileceksiniz.

Oyunun eğlenceli ve bağımlı edici olması bir yana, oyuncuların toplara verdiği isimler/top desenleri de oyunu eğlenceli kılan unsurlardan biri. Özellikle espri anlayışı ile öne çıkan bir ülke olan Türkiye’deki oyunculardan daha fazlası beklenemezdi zaten.

Eğer hala Agar.io‘yu denemediyseniz buraya tıklayarak oyunun sitesine ulaşabilirsiniz. Otomatik olarak Türkiye sunucunda başlayacaksınız ancak isterseniz ayarlar tuşuna basarak sunucuyu değiştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir