Agario Hakkında Bilmeniz Gerekenler

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son dönemin popüler oyunlarından biri olan Agario oyununu denemiş veya duymuşsunuzdur. Tarayıcı oyunu olarak yayın hayatına başlayan ve oldukça basit bir arayüze sahip olan oyun, kısa sürede binlerce Türk oyuncunun dikkatini çekmeyi başarmış ve kısa sürede oyuncu sayısını artırmış nadir oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Rakiplerinizi yiyerek büyümeye devam ettiğiniz oyun içerisinde arkadaşlarınızla keyifli ve bir o kadar da heyecan dolu dakikalar geçirmeniz mümkün. Basit arayüzüne rağmen taktiksel olarak özellikle de oyunun ilerleyen evrelerinde efor harcamanıza neden olan Agario, başında saatlerini harcayabileceğiniz, bazen sinir olup bazen de mutluluktan başından kalkamayacağınız oyunlar arasına kısa sürede kendini sokmayı başardı.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu deneyip Agario hakkında az çok fikir edindiyseniz, tarayıcı üzerinden oynanan bu oyunda hazırlanan botlar yardımıyla hızlıca büyümeniz mümkün. Agario hilesi olarak arattığınızda bile onlarca hatta yüzlerce sayfa içerisinde bu botların farklı versiyonları bulmak ve edinmek mümkün. Ancak uyarmadan geçmeyelim.

Agar hileleri adı altında birçok sitede yayınlanan ve yalnızca dikkat çekme amacıyla sürülen birçok program geçtiğimiz birkaç hafta içerisinde internetteki yerini aldı. Birçoğu zararlı programlardan oluşan ve tarayıcınız aracılığıyla bilgisayarınıza farklı programları yükletmek zorunda kalan bu programları edinmeden önce virüs taramasından geçirmeniz, varsa deneyenlere danışmanız yararınıza olacaktır.

Oyunu kısa bir süre oynadıktan sonra tarayıcı üzerinde geçirdikleri vakitleri daha verimli hale getirmek isteyen birçok kullanıcı agario hızlı büyüme hilesi arayışı içerisine giriyor. Siz de bu arayış içerisine giren kişilerden biriyseniz oyunlar için güvenilir dosya indirme hizmeti ile bir süredir dikkat çekmeyi başaran apkindir mobi internet sitesini tercih etmeli, daha sonra çıkacak sorunlara karşı kendinizi güvence altına almalısınız.

Herkese iyi oyunlar, bol eğlenceler dileriz.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

One thought on “Agario Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • 19 Nisan 2016 at 20:50
    Permalink

    çok güzel oyundur agario

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir