AirTies Air 6271 modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Airties air 6271 modem kurulumu nasıl yapılır? Airties modemde kablosuz Wifi kurulum ayarları. Kablosuz wifi şifresini öğrenme bulma. TTnet, Superonline, Doping, Vodafone, Türknet ve Doping ADSL modem kurulumu.

Modemin kurulumu için tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz. Gelen aşağıdaki ekranda şifre kısmını boş bırakıp giriş yapıyoruz. Airties air6271 port açma ve TP Link TD W9970 modem kurulumu haberlerimize bakmak ister misiniz?

Airties air 6271 modem kurulumu

Açılan sayfa da sol kısımdaki “adsl” yazan bölüme tıklıyoruz.

AirTies Air 6271 modem kurulumu

 

Açılan sayfa da adsl yazan kısmın hemen altında “adsl ayaları” yazan kısma giriş yapıyoruz. Gelen ekranda “vc1” yazan kısma tıklıyoruz.

Airties air6271 modem kablosuz ayarlarBu sayfada ki “protokol” yazan kısımda “pppoe” seçili olması gerekiyor.Alt kısımda ki “kullanıcı adı ve şifre” yazan bölüme servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazmamız gerekiyor.  Kullanıcı adı ve şifre bölümlerini yazdıktan sonra sayfanın en alt kısmındaki “kaydet” butonuna tıklıyoruz ve kurulumu tamamlamış oluyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Airties air6271 modem port açma

Airties air 6271 modem kurulumu ve kablosuz ayarları

Modemin kablosuz ayarlarını yapmak için de modemin ana sayfasının sol kısmındaki “kablosuz” bölümüne tıklıyoruz.Bu bölümde “kablosuz ağ etkin” seçeneğinin işaretli olması gerekiyor. Kablosuz’un hemen altında ise “kablosuz ağ güvenlik ayarları” yazan kısma giriş yapıyoruz.

Airties air6271 kablosuz ag sifre degirtirme

Açılan sayfada kablosuz ağ adı yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz. Daha sonra sağ kısımdaki “parola” yazan kısma da başkalarının sizin hattınıza bağlanmasını engelleyecek ve en az 8 karakterden oluşan bir şifre yazalım. Alt kısımdaki “kaydet” butonuna tıklayalım.

Airties air6271 ttnet modem kurulumu

Bu işlemleri yaptıktan sonra modem kurulumu ve modemin kablosuz ayarları tamamlanmış olacaktır. Bu işlemlerin yapılması konusunda destek almak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir