Airties RT-104 modem kurulumu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Airties RT-104 modem kurulumu nasıl yapılır, Airties RT-104 modemin arayüz şifresi nedir,Airties RT-104 modemin arayüz şifresi nasıl değiştirilir,Airties RT-104 modemin kablosuz özelliği var mıdır,Airties RT-104 modemin ıp adresi nedir

Airties RT-104 modem kurulumu

Airties RT-104 modem kurulumu yapmak için bu yazımızda yardımcı olacağız size, aşağıda size anlattığımız işlemleri eksiksiz ve sırasıyla yaptığınız zaman kurulum işlemi tamamlanacak ve sağlıklı bir şekilde internet kullanımınıza devam edebileceksiniz.

Öncelikle tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapalım. Açılan sayfada ki “kullanıcı adı ve şifre” kısımlarına “adminttnet” yazarak giriş yapalım.

Airties RT-104 modem giriş şifresi

Daha sonra açılan sayfada ise sol kısımdaki “adsl” yazan bölüme tıklayalım. Burada sayfanın içerisinde isterseniz modemin arayüz giriş şifresini değiştirebilirsiniz.

Airties RT-104 modem giriş şifresi değiştirme

facebook müşteri hizmetleri

Sonra ki sayfada ise sol kısımdaki “adsl” yazan başlığın altında “adsl ayarları” yazan bir kısım var buraya tıklayalım

Airties RT-104 ttnet modem kurulumu

Daha sonra açılan sayfada ise “vc1” yazan kısma tıklayalım

Airties RT-104 ttnet modem ayarları

Son olarak açılan sayfada servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifre bilgilerimiz yazalım. Sayfanın alt kısmındaki “kaydet” butonuna tıklayalımAirties RT-104 ttnet modem ıp adresi

Bu sayfayı kaydettiğiniz de Airties RT-104 modem kurulumu işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu modemin kablosuz özelliği olmadığı için sadece ethernet kablosu ile internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir