Akıllı Telefon Alırken Doğru Seçim Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere günümüzde akıllı telefonlar sürekli yenileniyor ve birçok kullanıcı bilinçsizce akıllı telefon alıp pişman oluyor. Şimdi sizlere telefon aldığınızda kendi kendinize “İyi ki almışım.” demeniz için duymanız için sizi elimden geldiğince ve dilim döndüğünce bilgilendirmeye çalışacağım.

Öncelikle kendi zevklerinizi belirleyin. İnsanlar büyük ekranlı yada küçük ekranlı telefonlardan hoşlanabilir. Kimisi kamerasına dikkat eder, kimisi görselliğine, kimisi de performansa. Kafanızda belirlediğiniz özellikleri bir tarafa koyun. Bu özelliklere sahip bir telefon için birçok marka ve seçenek olacaktır. Bu markaları iyice araştırın, telefonları kıyaslayın ve forum sitelerinden seçtiğiniz telefonların kullanıcılarının yorumlarına bakın. Sonunda kendinize uygun bir telefon buldunuz! Şimdi sıra geldi fiyata…

facebook müşteri hizmetleri

Herhangi bir telefonun fiyatının yüksek olması o telefonun her zaman daha iyi olduğunu göstermez. Ayrıca internetten alışveriş yapmaktan korkmayın. İnternet üzerinden belirlediğiniz telefonun fiyat araştırmasını yapın. www.akakce.com üzerinden direkt olarak seçtiğiniz telefonun fiyat aralığını bulabilirsiniz. En mâkul fiyatı veren siteye bakınız. Fakat dikkatli olunuz aldığınız cihazda Genpa veya Samsung Türkiye garantisi olması şart. Bu garantiler olursa herhangi bir teknoloji mağazasından aldığınızda olduğu gibi hiçbir sıkıntı çıkmaz.

Sonunda belirlediğiniz telefonu belirlediğiniz siteden aldınız. Telefon elinize geldi. Kutuyu açmadan önce dikkat ediniz. Üstünde Genpa veya Samsung Türkiye garantisi olduğuna bakınız. Cihazı öyle kullanıma açın. Telefonun içinden çıkan garanti belgesini ve size gelen faturayı asla atmayın. Herkese bol teknolojili günler!

Yazan: AHMET BİTİR

4 thoughts on “Akıllı Telefon Alırken Doğru Seçim Nasıl Yapılır?

 • 15 Ocak 2015 at 20:23
  Permalink

  Bu yazı için teşekkürler. Bende telefon almayı düşünüyordum. Tavsiyelerinize uyacağım.

  Reply
 • 15 Ocak 2015 at 20:23
  Permalink

  Bu yazı için teşekkürler. Bende telefon almayı düşünüyordum. Tavsiyelerinize uyacağım.

  Reply
 • 15 Ocak 2015 at 23:51
  Permalink

  Okuduğunuz için ben teşekkür ederim.

  Reply
 • 15 Ocak 2015 at 23:51
  Permalink

  Okuduğunuz için ben teşekkür ederim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir