Aksiyon Kamerası Sony HDR-AS20 incelemesi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Teknoloji geliştikçe kamera çözünürlükleride bir o kadar gelişiyor. Piyasada çeşitli işlevler için kamera ve fotoğraf makinaları mevcut. Fakat bu işin aksiyon kısmını sevenler içinde aksiyon kamerası kategorisine giren modeller mevcut. İşin aksiyon kısmı daha çok doğa ve macera sporları severler için diyebiliriz. Bu segmentten önemli markalardan biri olan Gopro çıkarttığı modeller ile iyi işler çıkartıyor. Fakat GoPro‘da fiyat limitide üstlerde olduğundan bir diğer kamerada başarılı isim Sony’in aksiyon kameralarıda alınabilecek kalitede ve fiyattadır. Bu noktada yeni modeli Sony HDR-AS20 incelemesi yapacağız.

facebook müşteri hizmetleri

Bu modeller daha çok doğa sporları ve yarış bisiklerlerinde kullanılabilen bir model. Sony HDR-AS20 ile en aksiyonlu ve heyecanlı sahneleri anlık bir şekilde kayıt edebilirsiniz. Sony HDR-AS20 incelemesi yazımızda ilk olarak özelliklerine bakarsak, 11.9 megapiksel bir Exmor R CMOS algılayıcısı kullanan Sony, ayrıca Sony HDR-AS20 modelinde 170 derece görüntü açısıda ekleyince oldukça iyi bir iş çıkartmış diyebiliriz. 170 derece görünüm için Sony burada ZEISS Tessar lens kullanmış. Bununla etrafınızdaki herşey kaydedebilir ve geniş kadrajı sayesinde geniş görüntüler elde edebilirsiniz.

Sony HDR-AS20 incelemesi ile aksiyon kamerası arayanlara güzel bir rehber olabileceğimizi düşünüyoruz. Konumuza devam edersek bu cihaz ile beraber tripod girişli bir koruma kap geliyor ve suya karşı dayanıklı oluyor. Ayrıca kablosuz ağ özelliği ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları aktarmanıza olanak sağlıyor. Kayıt için MicroSD kart girişi bulunuyor ve bu cihaz sadece 83 gram ağırlığında. Sony HDR-AS20 incelemesi yazımız burada bitiyor umarız bu tarz kamera almayı düşünenler için yararlı ve faydalı olmuştur.

Sony HDR-AS20 Teknik Özellikleri

  • Algılayıcı: 11,9 megapiksel
  • Kayıt alanı: microSD (SDHC, SDXC)
  • Çözünürlük: 1080p
  • Görüntü açısı: 170 derece
  • Bağlantı: micro USB, mikrofon girişi
  • Fiyat : 420 TL

Bu kamera ile çekilmiş örnek bir video.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir