Alan Wake 2 Çıkabilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Remedy isimli şirketin bize kazandırdığı bir baş yapıt olarak isimlendirebileceğimiz oyunlardan biri olan Alan Wake gerçekten farklı bir atmosfere sahip oluşuyla birlikte beklenilen çok daha büyük bir ses ile birlikte çıkışını gerçekleştirmişti. Şimdi ise Remedy firmasından yeni açıklamalar geldi. Şuan için tüm çalışmalarını Quantum Break’e yönleniren firma, Alan Wake 2’nin de hala gündemlerinde olduğunu belirtti.

facebook müşteri hizmetleri

Daha önceden Alan Wake 2 için çalışmalara başlayan ama daha sonra başka bir proje için iptal edilen yapımın tamamen planların arasından çıkartılmayıp daha sonraya ertelenmek üzere iptal edildiği açıklandı. Remedy’nin yöneticisi Sam Lake Quantum Break tam Remedy’den çıkmış diyebileceğiniz bir yapım olacak. Eski oyunlarımızı sevdiyseniz kesinlikle bu oyunu da seveceksiniz. Eski oyunlarla aramızdaki bağlarımızı koparmıyoruz. Daha önce sizlere Alan Wake 2’ye olan tutkumu belirmiştim. Alan Wake 2 için hala umut var ve ilerleyen dönemlerde Alan Wake serisine dönmeyi çok istiyoruz. açıklamasında bulundu.

Eğer söylendiği üzere Alan Wake 2 oyunu çıkarsa hikayenin devamı olacağını düşünmüyoruz ancak ilk oyunun tadını bize hatırlatacağına eminiz. Bunun yanında bir çok Alan Wake hayranı da bu oyunu beklerken iptal açıklaması üzmüştü ancak şimdi ise tamamen bir iptal olmasının söz konusu olmadığını ve yeni oyunun çalışmalarına tekrardan başlanacağını duymak hayranları oldukça mutlu edebilir gibi gözüküyor. Bakalım oyun eğer söylendiği gibi bir şekilde çıkışını gerçekleştirirse ilk oyun gibi bir etki yaratabilecek mi hep beraber göreceğiz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir