Alien Isolation Sistem Gereksinimleri

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Aranızda hala oynamamış olanlar varsa cidden bir an önce Alien Isolation’ı konsolunda ya da PC’sine alıp oynasın, yani bu konuda tartışmaya bile girilmemeli. Son yılların en iyi “film evreninde geçen” oyunlarından biri olmayı başarıp bir de üstüne Aliens: Colonial Marines gibi bir tren enkazını Alien hayranlarına unutturmayı başaran Alien Isolation gerçekten alkışı hak ediyor. Biz de bu güzide oyunu hatırlatmak için Alien Isolation sistem gereksinimleri listesi çıkardık.

Oyun hakkında bilgisi olmayan çok arkadaş vardır. Zira aranızda korku oyunu sevmeyen çok oyuncu var ve mantıklı olarak Alien Isolation’dan uzak durmaları gayet normal fakat siz bizi dinleyin, alın oynayın.

facebook müşteri hizmetleri

Oyun hakkında bilgi vermemiz gerekirse… Alien Isolation, 70’lerin sonunda ortaya çıkarak zamanla kült statüsüne erişmiş Alien serisi için yapılan en son oyun. Serinin tıpkı diğer oyunları gibi korku oyunu olan Alien Isolation, Alien serisinin baş karakteri Ellen Ripley’nin kızı Amanda Ripley’nin gelen bir çağrı üzerine annesine neler olduğunu öğrenme yolculuğunu anlatıyor. Tabii bu sırada da baş karakterimizi serinin yılmaz belası, ölüm makinesi “Alien” Xenomorph da takip ediyor…

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (32bit)
İşlemci: 3.16Ghz Intel Core 2 Duo E8500
RAM: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 1GB (AMD Radeon HD 5550 ya da Nvidia GeForce GT 430)
DirectX: Version 11
Gereken Boş Alan: 35 GB boş alan gerekli

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64bit)
İşlemci: AMD: Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz or Intel: Core 2 Quad Q9650 – 4 Core, 3.0 GHz
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB (AMD GPU: AMD Radeon R9 200 Series or Nvidia GPU: Nvidia GeForce GTX660)
DirectX: Version 11
Gereken Boş Alan: 35 GB boş alan gerekli

 

Yeni nesil oyunlardan beklentilerinizi oldukça karşılayacak olan Alien Isolation, korku oyunlarının ve Alien serisinin hayranlarına şiddetle önerilir. Eğer Alien sevmiyorsanız da başlayın ilk filmden izlemeye, sonra demedi demeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir