Altın Kaplamalı R.T Erdoğan Baskılı İphone 6 Plus

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’a ait amiral gemiler İphone 6 ve İphone 6 plus modellerini bilmeyen yoktur. Hong Kong merkezli bir firma olan Royal Tech buna farklı bir boyut kazandırarak, fiyat ve görünüşü arttırma adına İphone 6 Plus üzerinde oynamalar yapmışlar. İphone 6 ve İphone 6 Plus üzerine 24 ayar altın kaplamalı bir özel ürüne dönüştürmüşler. Ürünlere farklılık kazandırmak için ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın adını, fotoğrafını işleyerek yeni bir cihaza dönüştürmüşler. 24 ayar altın kaplamalı ve pırlanta süslemeli İphone 6 Plus cihazlar sınırlı sayıda üretilerek fiyat olarak 19 bin dolar belirlenmiş.

Bu fiyatta bu ürünlerin herkez tarafından alınamayacağını belirtelim. Pırlanta olmayan versiyonları ise 6 bin dolardan satışta. İphone 6 Plus üzerindeki kaplama tamamen kaldırılıp, metal çerçevesi ise olabildiğince inceltimiş. Ardından üzerine 5 mikron kalınlığında bir altın kaplama işlemi uygulanıyor. Altın iz bırakabilen ve çizilebilen bir madde olduğundan R.T. Erdoğan Edition modelleri özenerek ve itinalı bir şekilde kullanılması gerekiyor. Kutu halinde gelen bu cihaz kutu içeriğinde silikon kılıf, ekran koruyucu ve altın kaplama SIM kart değiştirici aparatlar barındırıyor.

facebook müşteri hizmetleri

İphone 6s Modelinden İlk Bilgiler

Bu modellerin kutuları bile özenle hazırlanmış ve deri kaplama iri bir kutu ile geliyor. R.T. Erdoğan üretimi bu cihazların yanında klasik kulaklık ve diğer aksesuarlar, altın kaplama olan yerleştirme ünitesi ile çıkıyor. Cihazı şarj eden stand tamamen altın kaplama ve telefonun sergilenmesi için dik olarak konumlandırılmış. 19 bin dolar fiyata sahip olan bu cihazları daha çok iş adamları tecih ediyor. Telefon arkasında R.T Erdoğan yazısı dışında resimide işlenen bu cihazlara daha özenli bir şekilde işlenme işlemleri gerçekleştirilebilirdi. Bu cihazlara Türkiye dışında Çin ülkesinde ilgi göreceği bekleniyor ve bu modellerin 128 GB olan versiyon olduğu hatırlatalım.

rte

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir