American Truck Simulator Duyuruldu

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

American Truck Simulator Duyuruldu

Ülkemizde TIR oyunlarının ne kadar popüler olduğuna vurgu yapmamıza gerek yok sanırım. 18 Wheels of Steel serisinden beri ülkemizde sadece oyuncuları değil, abilerimizi, amcalarımızı hatta dedelerimizi bile kendisine çekmeyi başaran TIR oyunları özellikle Euro Truck Simulator ile iyice popülerlik kazanmıştı. İki serinin de geliştiricisi olan SCS Software, yeni TIR simülatörü American Truck Simulator’ı E3 PC Gaming Show kapsamında duyurdu. American Truck Simulator Duyuruldu

facebook müşteri hizmetleri

Uzun süredir yapım aşamasında olduğu belirtilen American Truck Simulator için SCS Software tıpkı Euro Truck Simulator ve diğer TIR simülatörleri gibi oldukça titiz çalışıyor. Oldukça gerçekçi bir harita sunmayı hedefleyen SCS Software, yolların gerçekçiliğini üst düzeye çıkarmak için Google Maps’ten bile yardım almış.

Henüz çıkış tarihi ya da hangi platformlara çıkış yapacağı belli olmayan oyunun 2015 sonu ya da 2016 başında çıkış yapması bekleniyor. Her oyununda olduğu gibi bu oyununda da SCS Software’ın önceliği PC’ye vereceğini düşünsek de konsollar için de hala umut var gibi. Gerçi TIR oyunlarının zevki en iyi PC’de çıkar, yalan mı?

SCS Software’ın TIR simülatörü adı altında çıkardığı son oyunu 2012’de yayınlanmış olan Euro Truck Simulator 2 olmuştu. Bir TIR simülatörüne göre oldukça yenilikçi olan Euro Truck Simulator’ın yakaladığı başarıyı American Truck Simulator’ın da göstereceğine inanıyoruz.

Oyun için bir de duyuru videosu yayınlandı. Oyun hakkında bilgi sahibi “olamadığımız” ve yalnızca bir dakika süren duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir