Ampere Uygulaması İle Şarj Ömrünüzü Arttırın

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri konulardan biri ise kuşkusuz batarya süresi yani pildir. Telefonlar özellikle kamera yönünde ve diğer genel anlamdaki özellikleri kapsamında gelişmeye devam ederken hala 1 gün zor dayanan telefonlar ve batarya tipleri bulunuyor. Artık fotoğraf makinası yerine kullandığımız akıllı telefonların pil ömürleri biraz daha dayanıklı gitse iyi olmaz mı ? Bu noktada Ampere adlı uygulamayı kullanarak telefonunuzu doğru bir şekilde şarj edebilir ve bu sayede olan ömrüne ömür katarak öncekinden daha uzun bir süre kullanabilirsiniz.

Tabi herkezin kullanım tipine bağlı olarakda şarj süreleri uzayıp kısalabilir. Yoğun bir şekilde oyun oynayan ile internet üzerinde gezinti yapan farklı kullanıcıların şarj süreleride farklı olacaktır. Destek uygulamalar öncesinde kullanım tipinizi değiştirebilir veya telefonunuzda varolan özellik tasarruf modu var ise bu tip özellikleri kullanabilirsiniz. Fakat hala yetersiz geliyor ise Ampere gibi çeşitli uygulamardan destek alarak ömürlerini uzatabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

ampere 4

Ampere Uygulaması Nedir ?

Ampere adlı uygulama sizlere telefonunuzda bulunan bataryanın detaylı özelliklerini ve tipini sunacak ve bu sayede doğru şarj edebileceksiniz. Android 4.0.3 sürüm ve üst cihazlara sahip iseniz Google play store üzerinden bu uygulamayı indirerek ne kadar sürede hangi makina ile şarjınızı doldurabileceğinizi ölçümlendirebilirsiniz. Ampere ile telefonunuzda kullanacağınız en doğru şarj kablosunu belirleyebilir ve bu sayede tam ve doğru bir şekilde şarj dolumu yapabilirsiniz. Fakat Samsung akıllı cihazlarından kullanıyor iseniz o cihazlardaki verilerin bu uygulama ile yanlış gösterdiğini belirtmemizde fayda var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir