Amplitude Yeniden Ertelendi

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Guitar Hero ve Rock Band’in yapımcısı Harmonix tarafından 2002’de PS2 için çıkartılan ve kendiyle aynı ismi taşıyan oyunun yeniden yapımı Amplitude, geliştiricinin açıklamasına göre yeniden ertelendi.

PS3 ve PS4 için çıkacak olan ve tamamen Kickstarter üzerinden finanse edilen Amplitude’un ertelenme sebebi ise Harmonix’ten Alex Rigopulos’un yaptığı açıklamaya göre oyun için daha fazla para toplamak ve oyunu daha iyi hale getirmek.

facebook müşteri hizmetleri

Oyunu daha iyi hale getirmekten kasıt oyun için online sıralama, iki yeni mekan ve daha çok oyun modu oldu. Yeni güncellemeyle Amplitude’da yer alacak olan modlar solo campaign, solo free play, free for all (2-4 oyuncu desteği) ve team play (1’e 3 ya da 2’ye 2) olarak belirlendi. Oyun için normalde tercih edilen 16 şarkı sayısı ise yeni güncellemeyle 30’a yükseltildi. Ayrıca Kickstarter üzerinden belli miktarda bağış yapan katılımcılar ekstra bir şarkı daha kazanacak.

Bu erteleme Amplitude’un başına gelen ilk ertelenme haberi değil. Geliştirici ekip Mart’ta çıkması beklenen oyunu 2015’in farklı bir zamanına ertelerken şimdi de Aralık’tan önce görmemizin zor olduğunu belirtiyor. Hala oyun için kesin bir tarih verilmiş değil, ancak 2015 içerisinde oyunu görmemiz biraz zor gibi görünüyor. Güzel olsun da, ertelenme göz ardı edilebilir.

Günümüzdeki ritm oyunlarına öncü olan Amplitude, Harmonix’in diğer ritm oyunları Guitar Hero ve Rock Band’e de ilham kaynağı olmuştu. İlham verdiği oyunların aksine ekstra bir kontrolcü yerine Dualshock kullanmanıza izin verecek olan reboot’un nasıl olacağını merakla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir