Android Lollipop’un Galaxy S5 Sürümü İnternete Sızdı

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Motorola Nexus 6 ile ilk çıkışını yapan ve şu an için sadece Nexus cihazlarda bulunan, Android 5.0 Lollipop güncellemesi, Samsung Galaxy S5 ROM‘u internete sızdı.

İnternete sızan ve şu an indirilebilir olan ROM, Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki en büyük operatörlerden birisi olan Sprint için hazırlanan Galaxy S5 modeli için geliştirilmiş.

Her ne kadar şu anda indirip kendi Galaxy S5 telefonunuza kurmanız mümkün olsa bile, Amerika operatörlerine özel olarak hazırlanması sebebiyle, telefonunuzun operatör problemi yaşaması ve hiç açılmaması ihtimali de bulunuyor. 

facebook müşteri hizmetleri

android-l-samsung-galaxy-s5

Aralık ayı içerisinde Galaxy Note 4 ve Galaxy S5 için dağıtılması planlanan Android 5.0 Lollipop güncellemesini erkenden kurmak istiyorsanız, ROM dosyasına bu adresten ulaşabilirsiniz. Techkafa olarak herhangi bir problemde sorumluluk kabul etmiyor ve sadece 1 ay daha sabretmenizin telefonunuz için daha güvenli olacağını da belirtmek istiyoruz. 0

Galaxy Note 3 ve Galaxy S4 modelleri için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin 2015 yılının Ocak ayından itibaren telefonlara gelmesi bekleniyor.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir