Android 6.0 Marsmallow İle Çeviri Artık Çok Kolay!

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android 6.0 Marsmallow geçtiğimiz günler de piyasaya adım atmış ve tüm Android kullanıcılarının kullanımına sunulmuştu. Hangi telefonların desteklediği listelerini ve hangi telefonların Android 6.0 Marsmallow ile piyasaya sürüleceği ise bu yazının altında bulunan sekmeler aracılığıyla tekrar görebilirsiniz. Teknoloji haberleri arasında bugün en çok dikkat çeken haberler arasına girmeyi başaran Android 6.0 Marsmallow çeviri hizmeti ilerleyen sürelerde bakalım daha neler yapacak?

Android 6.0 Marsmallow İle Gelen Özellik

Android 6.0 Marsmallow

facebook müşteri hizmetleri

Tarihi bir özellik ile piyasaya sürülen Android 6.0 Marsmallow gün geçtikçe özellikleri ile daha da dikkat çekmeye başladı. Bu özelliklerden bir tanesi ise gerçekten tarihi bir özellik. Eskiden olduğu gibi çeviri yapmak istediğiniz kelimeleri kopyala yapıştır seçenekleri ile yapmak yerine tüm uygulamalardan ihtiyacınız olduğu anda yapabileceksiniz. Bu uygulamalara tabi ki skype gibi görüşme yapılabilen tüm uygulamalar dahil. İlerleyen yazılım piyasası sayesinde artık her şey çok kolay. Bunlara bir yenisi eklendi ve artık kopyala yapıştır tek yerden çeviri yap devri böylece Android‘de kapandı.

Android 6.0 Marsmallow İle Çeviri Artık Çok Kolay!

Bilindiği gibi çevirme hizmetini yine Google vermişti ve bunu geliştiren ise yine Google oldu. Kendini Android ile bir kez daha geliştiren Google Translate çevirisini tüm uygulamalara sokmayı başardı. Teknoloji haberleri arasında bu haber gerçekten tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

TÜM TEKNOLOJİ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Android 6.0 Marsmallow İle İlgili Diğer Haberler İçin Tıklayınız!

Android 6.0 Marsmallow Güncelleştirmesi Hangi Telefonlara Geldi?

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir