Android APK Editör Uygulaması

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android telefonlarda her ne kadar çoğu uygulama Google Play Store’dan yüklense de Google Play Store’da olmayan, kaldırılan güzel uygulamaları yüklemek için .APK uzantılı dosyaları sisteme manuel yüklemeniz gerekiyor. Eğer bir uygulamaya Türkçe yama yapmak gibi bir düşünceniz veya projeniz varsa APK Editör uygulaması tam size göre. Ayrıca bilgisayardaki projenizin dosyalarınızı telefonunuza atıp istediğiniz yerde android telefonunuzdan uğraşabilirsiniz.

facebook müşteri hizmetleri

APK Editör Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hiçbir kodlama, yazılım bilgisi sahip olmanıza gerek olmadan .APK dosyalarını düzenleyebilirsiniz. Hem kendi hafızanızdan .APK dosyası seçip ya da yüklü herhangi bir uygulamayı açarak yama yapmaya başlayabilirsiniz. String bölümünden uygulama içindeki yazıları düzenleyebilir, Resource bölümünden uygulamanın kaynağındaki dosyaları görüp değiştirebilir, Manifest bölümünde uygulamanın manifest dosyasını düzenleyebilirsiniz.

Ücreti Nedir?

Şu anda Google Play Store’da 2 tane APK Editör Uygulaması var. Birisi lite birisi full sürüm. Full sürüm Türkiye’de şu anda tam olarak 10TL. Full sürümün özelliği ise manifest dosyasını düzenleyebilmek.

Lite sürümünü indirmek için buraya,

Pro sürümünü indirmek için buraya tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir