Android Cihazlar Bilgisayar Üzerinden Nasıl Yönetilir

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kendi evinizdeyken cep telefonunuzun kontrolünü kişisel bilgisayarınız üzerinden yapmak istemez misiniz?

Windows veya Mac bilgisayarınızda Android telefonunuz üzerinden gelen bildirimleri ve uygulamaları kontrol etmenize izin veren AirDroid 3 ile tanışın. Üstelik gelen telefon aramalarını bilgisayarınızdan kabul etmek veya reddetmek de mümkün.

Windows için AirDroid 3 programını indirdikten sonra bir AirDroid hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapıp uygulamayı açabilirsiniz. AirDroid 3 Windows versiyonunu indirmek için buraya tıklayın.

facebook müşteri hizmetleri

Program sizden telefonunuza da AirDroid uygulamasını indirmenizi ve hesabınız ile giriş yapmanızı isteyecektir. Android uygulamasını Google Play mağazasında bulabilirsiniz. İndirip telefonunuzdan da giriş yaptığınızda iki cihaz otomatik olarak bağlanacaktır.

Android cihazınız ile bilgisayarınızı bağladıktan sonra AirMirror özelliği sayesinde cihazınızdaki WhatsApp, Line gibi uygulamalarınızı bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz.

AirDroid ile bilgisayarınızdan telefonunuza dosya transfer etmek, çağrı, SMS bildirimlerini görebilmek, telefonun kamerasını kullanmak veya bağlantıları açabilmek gibi bir çok farklı fonsiyona sahip olacaksınız.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda 200 MB veri transferi sınırı bulunuyor. Eğer daha fazlasını isterseniz, aylık 2 dolar ödeyerek premium üyeliğe geçebilir ve uygulamayı sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Eğer evinizdeki bilgisayarınız üzerinden akıllı telefonunuzu kontrol edebilme fikri hoşunuza gittiyse, bu programa mutlaka göz atın.

Tech Kafa

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir