Android En Çok Kullanılan Widgetlar

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android kullanıcısı iseniz kısayol anlamında hangi widget’ı kullanacağınızı bilmiyorsanız sizler için android en fazla kullanılan widgetlar konusunu hazırladık. Özellikle android platformunu İOS’dan ayıran büyük özelliklerden biri olan widgetlar kullanıcıların bazı konularda kolaylığını sağlıyor. Android bu konuda gelişmeye devam ediyor. Android market olan Google Play store‘da gün geçtikçe yeni widgetlar ekleniyor. Fakat hangisi ne kadar kullanışlı veya yararlı onları bilmediğiniz için birçok kişi widget kullanmıyor. Sizlere android en çok kullanılan widgetlar konusunu yararlı olabilmesi için hazırladık. Göstereceğimiz widgetlar Google play store’da yer alıyor ve ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Simple Widgets

getgetget

Simple widgets aslında bir widget paketi ve içerisinde 28 farklı ve değişik widgetları barındırıyor. Ana ekranda olması gereken lazım ve kullanışlı widgetları bir uygulama ile erişebilirsiniz. Tanıtacağımız android en çok kullanılan widgetlar bu paket içerisinde dahil.

Zooper için Watch Tower Widgets

watwatawt

Zooper widget pro sayesinde yeni bir tema yani android masaüstünüze batarya, saat, tarih, hava durumu gibi şeyleri ekleyerek yararlı olabiliyorlar. Ana ekranınızda oldukça hoş ve güzel duran bu widgetları farklı renk seçenekleri ilede kişiselleştirebiliyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

E9 Storage Widget

storagggg

Ana konumuz olan android en çok kullanılan widgetlar aslında en çok beğenilenler ve yararlı oldukları için çok kullanılanlar arasına girmiş diyebiliriz. Oyun severseniz ve depolama alanınızı her indirme öncesi kontrol etme yerine devamlı ana ekranın bir kenarında duran bu storage widget oldukça kullanışlı oluyor.

Card Zooper Widget

cardz

Android en çok kullanılan widgetlar arasına bu uygulamayı koymamızın nedeni widgetlarınızı ana ekran üzerinde bir kare alanlara koymanızı sağlıyor. Aslında tema yerinede geçiyor diyebiliriz. Tamamen ücretsiz olup, Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Grep Zooper Widget Skin

greb

Android cihazınızın görünümünü değiştirmenizi sağlayacak bir widget. Kullanabilmeniz için Zooper Widget pro gibi bir uygulama yüklü olması lazım. Görünüm olarak değişik bir görünüm olduğunu söyleyebiliriz.

Android en çok kullanılan widgetlar listemiz bu kadar. Bu listeyi en çok beğenilenler ve kullanışlı oldukları için bu beş uygulamayı seçtik. Widget’lar arasında en kullanışlı olanları listemizde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir