Android En İyi Antivirüs Uygulamaları

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android cihazlarda Google Play dışında uygulama yükleyen kullanıcılar genelde telefonlarından şikayetçi oluyor. Virüs varmı diye anlamak için genelde şu yollardan bakabilirsiniz. Bataryanın çok çabuk bitmesi, cihazın ram ve cpu’u aşırı kullanması ve internet bağlantısında kesintiler gibi bir çok soruna yol açıyor.

Bizde sizlere android en iyi antivirüs uygulamaları adı altında bazı uygulamaları tanıtacağız.

 

 

En iyi Antivirüs Uygulamaları

İlk uygulamamız 360 Security
Avantajları ücretsiz olması, kendi riskli dosyaları otomatik siliyor, eskimiş dosyaları gereksiz dosyaları kendi siliyor. Google Play Store’da 4 milyon’dan fazla indirilmiş bir uygulama.

Android en iyi antivirüs uygulamaları konumuzun diğer uygulaması Anti-Virus
Bunun hem ücretli hem de ücretsiz sürümü mevcut. Gerçek zaman tarama yapılabilme özelligi mevcut, telefon kilitleme gibi bir özelliği mevcut ve internet üzerinde takip edebiliyorsunuz. Eğer uygulamayı satın aldıysanız ve uygulama silinirse kendi kendini tekrar yükleyebiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Android en iyi antivirüs uygulamaları Listemizin üçüncü uygulaması Mobile Security
Bu uygulamamızın özellikleri standart tarama, güvenli internet gezintisi mevcut ve en çok beğenilen özelliklerinden biri veri yedekleme mesajları kişileri ve birçok şeyi yedekliyor. Birde en ilginç özelliklerinden biri telefonunuz çalınırsa ön kamerasından fotoğraf çekiyor.

Android en iyi antivirüs uygulamaları sırasından en çok tercih edilenlere dogru gidiyoruz ve sondan önceki uygulamamız Avast Mobile Security
Bununda diğer uygulama gibi ücretli ve ücretsiz kısımı mevcut fakat bu uygulamayı yüklücekseniz cihazınızın donanımsal özelliklerinin iyi olması gerek. Özelliklerine bakacak olursak Firewall mevcut, backup alınabilme, virüs tarayıcı, uygulama kilitleme.

Android en iyi antivirüs uygulamaları Listemizin en iyi uygulamasına geldik uygulama adı AVG
Yaklaşık 100 milyondan fazla indirilmiş. Özellikleri ise oldukça geniş dosya tarama, batarya tüketimi, depolama alanı, antivirüs gibi özelliklere sahip ama hatırlatmak isteriz ki AVG’nin ücretsiz versiyonunda temel özellikler mevcut ve ekstradan özellikler yok.
Sizlere android en iyi antivirüs uygulamaları konusu altında özellikleri ile 5 adet uygulama açıkladık. Unutmayınız ki bunlar bizim araştırdığımız ve sıraladığımız uygulamalar sizinde begendiğiniz uygulama var ise yorum olarak belirterek kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

Bunlarıda Tercih Edebilirsiniz

– Eset Mobile Security & Antivirus
– Avira Antivirus Security
– Kaspersky Internet Security
– Lookout Antivirüs & Mobil Güvenlik
– AVL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir